Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Anna Moravčíková

Dermatológia Zvolen
Dermatológia Zvolen
Medicentrum spol. s r.o.
BRONZE BADGE

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Anna Moravčíková? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Anna Moravčíková už získal/a tieto skúsenosti

Botox Zvoleň MUDr. Moravčíková

tina691976 21.12.2018
Stojí to za to     

velká spokojnosť pani doktorka vrucna a pokojná poradí v každom smere doporuči čo je pre pacianta to správne bola som niekolko krát a možem naozaj len odporučiť

Profil - MUDr. Anna Moravčíková - Dermatológia Zvolen

Motto:

Rozsiahle portfólio služieb, diskrétnosť a profesionálny zdravotnícky personál sú najväčšie tromfy Medicentra.

Uvítanie

Zmysel pre estetiku a detail každý deň uplatňuje MUDr. Anna Moravčíková v súkromnom zdravotníckom zariadení Medicentrum. Spolu s ďalšími dvoma kolegami sa zameriava na zákroky estetickej dermatológie s využitím pokrokových liečebných metód.

Dôvera, úprimnosťvysoká odbornosť sú dôvody prečo sa pacienti ku  Dr. Moravčíkovej vždy radi vracajú. Pri jednotlivých zákrokoch kladie na prvé miesto uspokojenie potrieb klienta nielen pred zákrokom, ale aj po ňom.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Príjemné prostredie, rodinná atmosféra a odborníci s dlhoročnými skúsenosťami sú práve to, čo charakterizuje neštátne zdravotnícke zariadenie Medicentrum. Rozsiahle portfólio služieb v oblasti jednodňovej chirurgie, plastickej chirurgie, cievnej ambulancie, urológie, ortopédie a estetickej dermatológie uspokojí požiadavky aj náročnejších zákazníkov.

K poslednej skupine služieb, teda estetickej dermatológii, kde pôsobí aj MUDr. Anna Moravčíková patria zákroky ako chemická sklerotizácia cievok, peeling, či aplikácia kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu.

Každá žena túži po krásnej, hladkej pokožke bez výrastkov a bradavíc. Tie môžu byť prekážkou nielen z estetického, ale aj funkčného hľadiska. Účinnou liečebnou metódou ako ich bezbolestne odstrániť je laserova liečba za pomoci laserového lúča, ktorý svojim žiarením zničí cievky vyživujúce bradavice. Následne dochádza k ich odlúpeniu, pričom nezanechávajú za sebou žiadnu jazvu. Celý zákrok trvá pár minút a klienkta pri ňom pociťuje slabú až miernu bolesť.

Mnohé ženy prichádzajú k MUDr. Moravčíkovej aj s prosbou o účinné odstránenie vrások či rôznych tetovaní. V takýchto prípadoch je taktiež najúčinnejšou liečebnou metódou laserova terapia, ktorej najväčším benefitom je schopnosť naštartovať tvorbu nových kolagénových vlákien, vďaka ktorým dochádza k celkovému vypnutiu pokožky. Veľkým benefitom zákroku je nielen ihneď viditeľný výsledok, ale aj krátka doba rekonvalescencie, čo ocenia najmä pracovne vyťažené klientky.

MUDr. Anna Moravčíková vždy kladie dôraz na individuálne potreby pacienta, ktorému pri vstupnej konzultácii vypracuje liečebný plán priamo na mieru.  

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Annu Moravčíkovú nájdete v súkromnom zariadení Medicuntrum, ktoré sa nachádza na ul. Jána Jiskru 4, 960 01 vo Zvolene.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling
Korekcia jaziev Od 80 € Do 250 €
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing
   Laserová liečba akné
   Laserové odstránenie kožných výrastkov
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek
   Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií
   Liečba biostimulačným laserom
   Odstránenie jaziev laserom
Liečba kŕčových žíl varixov
   Laserová liečba varixov
   Sklerotizácia varixov
Odstránenie metličiek a popraskaných žiliek

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Dermatológia Zvolen
Adresa
M.M.Hodzu 10
960 01 Zvolen
Slovenská republika