Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Soňa Babjaková

Plastická chirurgia Košice
Plastická chirurgia Košice
Nemocnica Košice-Šaca, 1. súkromná nemocnica, Klinika popálenín a rekonštrukčnej chirurgie

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Soňa Babjaková? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Soňa Babjaková - Plastická chirurgia Košice

Motto:

Plastická chirurgička s bohatými skúsenosťami z prestížnych zahraničných nemocníc.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SSPECH - Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie
  • SSCR - Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Uvítanie

V roku 1993 získala titul MUDr. v študijnom odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Po rokoch štúdia získané vedomosti aplikovala do praxe na Klinike popálením a rekonštrukčnej chirurgie, kde si svojim ľudským prístupom získala mnohých pacientov.

MUDr. Soňa Babjaková v roku 1994 odišla na predatestačnú prípravu do Budapešti, konkrétne do Centra pre liečbu popálením, ktoré je súčasťou Vojenskej nemocnice. Svoj obzor vedomostí a skúseností si opäť rozšírila na ďalšej zahraničnej stáži v Burn-Trauma Center so sídlom vo West-Pennsylvania Hospital v Pittsburghu, kde sa mala možnosť učiť od tých najlepších lekárov.

Na jednotlivých klinikách ju fascinovali najmä zákroky všeobecnej chirurgie, z ktorých v roku 1996 získala atestáciu I. stupňa. O rok neskôr sa znovu presunula do zahraničia a zúčastnila seminárov v Salzburgu, kde sa špecialisti z Philadelphie venovali liečbe detských popálením. Svoju vysokú odbornosť potvrdila absolvovaním atestácie II. stupňa so zameraním na plastickú chirurgiu.

Dr. Babjaková má členstvo tak v Slovenskej spoločnosti plastických chirurgov a laserovej medicíny, ako aj v Slovenskej spoločnosti chirurgie ruky. Neustále sa vzdeláva, na kongresoch, odborných školeniach a prednáškach si vymieňa svoje skúsenosti s ďalšími erudovanými odborníkmi z plastickej chirurgie.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Soňa Babjaková pracuje ako lekárka na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Košice-Šaca, ktorá sa môže pochváliť viac ako 40- ročnou tradíciou. Erudovaný tím lekárov a špičkové vybavenie je k dispozícii nielen pacientom pri riešení ich zdravotných problémov, ale aj študentom predatestačného vzdelávania Lekárskej fakulty UPJŠ Košice.

Na klinike upriamuje svoju pozornosť na plastickú, laserovú, estetickúrekonštrukčnú chirurgiu. Spolu s ďalšími kolegami poskytuje diagnostiku a liečbu chronických defektov, korekciu jaziev a operácie kontraktúr po popálení.

Naša ordinácia/klinika

Klinika popálením a rekonštrukčnej chirurgie Košice-Šaca, kde pracuje aj MUDr. Soňa Babjaková sa nachádza v Košiciach, v budove Nemocničného centra II. na druhom poschodí.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chirurgia ruky
Dupuytrenová kontraktúra
Popáleniny a rekonštrukčná chirurgia
Syndróm karpálneho tunelu
Vrodené vady ruky

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Plastická chirurgia Košice
Adresa
Lúčna 57
04015 Košice
Slovenská republika