Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Peter Sopilko

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Peter Sopilko? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Peter Sopilko

Motto:

Ortopéd pracujúci v súkromnom zdravotníckom zariadení Arthromed.

Uvítanie

V roku 2002 úspešne promoval na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine v študijnom odbore všeobecné lekárstvo. Počas študentskej praxe na jednotlivých nemocničných oddeleniach získal nielen cenné skúsenosti, ale sa aj utvrdil v tom, že ortopédia je tá oblasť, ktorej sa chce v budúcnosti bližšie venovať.

Súčasným pracoviskom MUDr. Sopilka je súkromné špecializované zdravotnícke zariadenie Arthromed s.r.o, ktoré vzniklo v roku 2006 s jasným cieľom poskytovať pacientom kompletné zdravotnícke služby z oblasti ortopédie a chirurgie. V priestoroch Arthromed sa nachádza nielen chirurgická a ortopedická ambulancia, ale aj pracovisko jednodňovej chirurgie doplnené malou lôžkovou časťou. Vďaka kvalitnému technologickému vybaveniu majú lekári možnosť využívať inovatívne liečebné postupy, ktoré ocenia tak domáci, ako aj zahraniční pacienti. K ďalším benefitom súkromného zariadenia Arthromed patrí efektívny objednávací systém bez dlhých čakacích lehôt či možnosť absolvovať vyšetrenie aj vo večerných hodinách, čo ocenia najmä pracovne zaneprázdnení pacienti.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V centre ortopédie, traumatológie a športovej chirurgie poskytuje tím lekárov nielen dospelým, ale aj deťom základné ortopedické vyšetrenie, liečbu ortopedických ochorení, vrátane úrazov, operácie prietrží, úpravy jaziev či špeciálnu liečbu Orthokinom. Tá je veľmi účinnou metódou pri problémoch s chrupavkou, kĺbmi, poranení svalov, prípadne zápale šliach. Lekár pri tejto liečbe využíva bielkovinu interleukín, ktorá sa nachádza v krvi pacienta. Vycentrifugovaný roztok obsahujúci spomínanú bielkovinu sa následne aplikuje priamo do poškodeného miesta, kĺbu, šľachy či svalu. Najlepšie v pravidelných týždenných intervaloch.

Chirurgická ambulancia SENIUM sa zameriava na liečbu dlho hojacich rán, extrakciu cudzích teliesok či vyšetrenia pacientov s vážnym úrazom, ako sú popáleniny, zlomeniny a hlboké rany. Lekári v ortopedickej ambulancii sa zas špecializujú na diagnostiku a liečbu nepríjemnej bolesti v oblasti chrbta, kĺbov či podanie obstrekov.

Naša ordinácia/klinika

Zariadenie Arthromed s MUDr. Sopilkom sa nachádza na ulici B. Bullu č. 15, v Martine.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dupuytrenová kontraktúra
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Korekcia jaziev
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Blažeja Bullu 15
036 08 Martin
Martin-Priekopa
Slovenská republika

Ste Peter Sopilko? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.