• 2 odpovedí

prim. MUDr. Radovan Piovarči

Oftalmológia Bratislava
 • 18
 • odporúčanie
  od kolegov

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s prim. MUDr. Radovan Piovarči? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Odporúčanie kolegov

Profil - prim. MUDr. Radovan Piovarči - Oftalmológia Bratislava

Motto:

Očná klinika NeoVízia - Istota pre vaše oči.

ČlenstvoOstatné členstvá:

 • ČOS - Česká oftalmologická spoločnosť
 • ČSRKC - The Czech Society for Refractive and Cataract Surgery
 • ESCRS - European Society of Cataract and Refractive Surgeons

Uvítanie

Vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva absolvoval MUDr. Piovarči na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Po jeho ukončení sa upriamil na oblasť oftalmológie, do ktorej hlbšie prenikol aj vďaka absolvovaniu špecializačných skúšok s identickým zameraním. Prvým pracovným miestom doktora Piovarčiho bola Očná klinika SZU v Bratislave, kde pôsobil osem rokov. Následne sa zamestnal v Nemocnici s Poliklinikou Medissimo, v ktorej pôsobil na pozícii hlavného oftalmológa a tiež očného chirurga.

MUDr. Radovanovi Piovarčimu, súčasnému primárovi Očnej kliniky NeoVízia, patria v slovenskej očnej chirurgii viaceré prvenstvá. Ako prvý slovenský očný chirurg sa špecializuje tak na laserové operácie metódou NeoLASIK HD s použitím femtosekundového lasera, ako aj laserové operácie 3. generácie metódou NeoSMILE 3D bez bolesti, bez rezu a pálenia rohovky, výlučne femtosekundovým laserom. Prvenstvo mu taktiež patrí aj vo vykonávaní laserových operácii sivého zákalu za pomoci femtosekundového laseru LenSx a implantácií faktických šošoviek ICL či Cachet.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V centre záujmu MUDr. Piovarčiho sú chirurgické zákroky v oblasti sietnice, sklovca, ale i operácie šedého zákalu a refrakčná chirurgia. Cez jeho ruky prejde každoročne min. 1 500 operácií šedého zákalu a 2 000 zákrokov za pomoci femtosekundového lasera. K týmto zákrokom má obzvlášť blízko, keďže operáciu očí prostredníctvom liečebnej metódy NeoLASIK HD podstúpil na vlastnej koži. Dôkladne teda pozná nielen všetky jej úskalia, ale aj tie najmenšie detaily.

Naša ordinácia/klinika

Ako sme už naznačili MUDr. Piovarči je súčasťou tímu lekárov súkromnej očnej kliniky NeoVízia, ktorá funguje od roku 2010. Pacientom poskytuje kvalitné služby zahŕňajúce široké portfólio zákrokov, vrátane liečby astigmatizmu, keratokonusu či množstva ďalších očných ochorení. Súčasťou kliniky je tiež referenčné pracovisko Carl ZEISS spolu s Centrom excelentnosti, vďaka ktorým má klinika ako prvá prístup k inovatívnym technológiám a liečebným metódam.

Očná klinika NeoVízia sídli v 3 mestách, Trnave, Bratislave a Poprade. MUDr. Piovarči ordinuje v Bratislave na Röntgenovej 26 v Petržalke.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od*
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) horní nebo dolní Od 300 €
Predlžovanie mihalníc Od 120 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Oftalmológia Bratislava
Adresa
Tematinská 5/A
Budova NsP Medissimo
851 05 Bratislava
Slovenská republika

Oftalmológia Brno
Adresa
Viniční 235
615 00 Brno
Brno - Židenice
Česká Republika

 • 18
 • odporúčanie
  od kolegov