PORTA MED – Plastická a estetická chirurgia

PORTA MED – Plastická a estetická chirurgia Premium

(72 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Krivá 18, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 15 hodín
PORTA MED – Plastická a estetická chirurgia Premium
(72 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 1582 návštev profilu

Zverte sa do rúk špecialistom. Realizujeme široké spektrum plasticko-chirurgických výkonov so zameraním na estetickú a kozmetickú chirurgiu s použitím najmodernejších operačných postupov. S každým z našich klientov pristupujeme výlučne individuálne, podľa potrieb klienta. Pri zákrokoch a ošetreniach sa dbá na vysokú profesionálnu úroveň a bezpečnosť. Hlavným poslaním našej kliniky je poskytovať jedinečný prístup s maximálnou mierou komfortu v pohodlnom prostredí na nadštandardnej úrovni.

Naša ambulancia poskytuje najmodernejšie úpravy estetickej a plastickej chirurgie s viac ako 25 ročnou tradíciou. Našou hlavnou úlohou a prioritou je poskytovať našim klientom nadštandardnú a individuálnu starostlivosť počnúc úvodnou konzultáciou s pacientom, výkonom špecializovaného zákroku s možnosťou hospitalizácie v našich moderných priestoroch až po samotné finále a to kontrolu pooperačného výsledku.

Súkromné klinika Porta Med – Už v roku 1996 bola táto Plastická, kozmetická a estetická chirurgia založená ako prvá svojho druhu priamo v Košiciach. MUDr. Viliam Jurášek, odborník v plastickej chirurgie, je zakladateľom a taktiež aj vedúcim lekárom na pracovisku Porta Med.

Našu príjemne a moderne zariadenú ambulanciu estetickej medicíny a plastickej chirurgie nájdete v Košiaciach na ulici Krivá 18. Na presne určený a stanovený termín sa môžu naši pacienti objednať v rámci ordinačných hodín.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Porta Med ponúka pacientom celý rad služieb, od zákrokov korekcie vrások, horných a dolných viečok, ušníc, nosa, previsu brušnej steny až po liposculptúru, korekciu jaziev či zväčšovanie prsníkov (augmentáciu), ktorá zároveň patrí k najčastejšie vykonávaným zákrokom.

Všetkým operačným výkonom predchádza odborná konzultácia, pri ktorej pacient prednesie svoju predstavu a následne je odporučený operačný výkon, s vysvetlením potrebných podrobností.

MUDr. Katarína VOZÁROVÁ – plastický chirurg

MUDr. Katarína Vozárová je špecialistkou na plasticko-rekonštrukčné a estetické zákroky predovšetkým v oblasti tváre. Venuje sa však aj pacientom, ktorých liečba si vyžaduje aplikáciu výplňových materiálov či použitie botulotoxínu. Zaujímavým a obľúbeným zákrokom je brachioplastika. Jedná sa o vypnutie ovisnutej kože v oblasti ramien. Vykonáva sa dvoma spôsobmi, chirurgickým zákrokom alebo jeho kombináciou s liposukciou v závislosti od množstva prebytočnej kože a podkožia. Celý zákrok trvá približne 120 minút pričom pacient je v celkovej anestézii. Doba rekonvalescencie je okolo 3 týždňov.

MUDr. Katarína Vozárová v roku 2008 slávnostnou promóciou úspešne ukončila 6-ročné vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UPJŠ so sídlom v Košiciach. Už počas študentskej praxe spoznala a pracovala s rôznymi odborníkmi na jednotlivých oddeleniach, kde sa stretla s ľahšími, no aj obtiažnejšími prípadmi. Jej zvedavosť ju ďalej viedli k oblasti plastickej chirurgie, a svoj záujem potvrdila absolvovaním atestačnej skúšky a špecializačného štúdia. Nemožno opomenúť ani viaceré certifikáty, týkajúce sa mikrochirurgických zákrokov, výplňových materiálov a transplantácií vlasov. Vzhľadom na svoju túžbu získavať nové poznatky si svoje obzory a vedomosti neustále rozširuje na kongresoch a odborných prednáškach, odkiaľ nielen čerpá, ale aj si vymieňa informácie s ďalšími chirurgmi pôsobiacimi na zahraničných aj domácich klinikách

MUDr. Viliam JURÁŠEK – plastický chirurg

MUDr. Viliam Jurášek od roku 1983 pracuje ako plastický chirurg. v Košiciach pracoval na Klinike rekonštrukčnej, estetickej a plastickej chirurgie do roku 1996. Zo začiatku pracoval ako sekundárny lekár, neskôr sa stal odborným asistentom. Zameriaval sa hlavne na vrodené vývojové chyby zvané aj hypospádie, lalokové plastiky a rekonštrukčné výkony. V roku 1994 uskutočnil 1. úspešne absolvovaný mikrochirurgický prenos voľného laloka na krytie poúrazového defektu na nohe, na košickom pracovisku. Na svojom pracovisku v roku 1997 zaviedol, tumescentnú metódu liposukcie a od roku 2008 vykonáva rádiofrekvenčnú liposukciu v PortaMed. Úspešne absolvoval viacero stáži na pracoviskách v Stuttgarte, Bratislave, Brne. Vo veľkých svetových metropolách ako v Toronte, Johanesburgu, Ženeve, Prahe, Pretorii, Karlsruhe, Kapskom meste, Mníchove či Madride predstavil a dával školenie o rádiofrekvenčnej liposukcii. Uskutočnilo sa to na odborných stretnutiach s prednáškami a workshopmi v týchto mestách. Je členom medzinárodnej konfederácie pre estetickú a plastickú, rekonštrukčnú chirurgiu /IPRAS/.

Rok 1996 bol významný, pretože založil prvú ambulanciu plastickej chirurgie v Košiciach, PortaMed s.r.o., kde je aktívny ako odborný garant a operatér.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (72)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

PORTA MED som navštívila za účelom odstránenie výrastkov v blízkosti očí. S konzultáciou, samotným zákrokom a ani s rekonvalescenciou nebol žiaden problém. Sestrička je veľmi milá, a keď som si potrebovala presunúť termín kvôli práci, nebol s tým žia...Čítať ďalej

S MUDr. Katarínou Vozarovou sme konzultovali zákrok, ktorý bude vykonaný v septembri. Veľmi príjemný, objektívny rozhovor. Maximálna spokojnosť s odbornosťou.

Zväčšenie prsníkov-Eurosilicone 375ml, MUDr. Jurášek, Porta Med, Košice, prsia sú krásne a symetrické

Rhinoplastika, MUDr. Jurášek, Porta Med, Košice, konečne mám svoj vysnívaný nos

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte PORTA MED – Plastická a estetická chirurgia o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (2)

Požiadať o konzultáciu

Požiadajte o konzultáciu v navrhovanom čase. Lekár/Klinika Vás bude pre potvrdenie obratom kontaktovať.

Objednať konzultáciu v:
Požiadať o konzultáciu
Pondelok 03/10 Utorok 04/10 Streda 05/10 Štvrtok 06/10 Piatok 07/10

Obrázky (13)

Požiadajte PORTA MED – Plastická a estetická chirurgia o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Článok (1)

Lekári z pracoviska

MUDr. Katarína Vozárová

MUDr. Katarína Vozárová

Požiadajte PORTA MED – Plastická a estetická chirurgia o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!