Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Mestská poliklinika Sereď

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Mestská poliklinika Sereď? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Mestská poliklinika Sereď

Motto:

Komplexná zdravotná starostlivosť, ktorá šetrí čas.

Uvítanie

Poliklinika v Seredi patrí k dominantným súkromným zdravotníckym zariadeniam zabezpečujúcim diagnostickú, liečebnú a preventívnu starostlivosť predovšetkým pacientom s trvalým bydliskom v Seredi a okolí, avšak je otvorená aj pacientom z iných regiónov Slovenska.

Hlavou a zároveň aj najrozsiahlejšou súčasťou zariadenia je ambulantná časť zahŕňajúca všeobecnú, chirurgickú, FBRL, gynekologickú, logopedickú, neurologickú, oftalmologickú ortopedickú, zubnú, psychiatrickú, pneumologickú ambulanciu a taktiež aj ambulanciu so zameraním na vnútorné lekárstvo.

Poliklinika však disponuje aj špecifickými pracoviskami, ku ktorým možno zaradiť pracovisko fyziatrie a tiež aj agentúru domácej ošetrovateľskej starostlivosti. Tam sa diplomovaná sestra Vlasta Gašparíková spolu s ďalšími odborníčkami zameriava na infúznu a injekčnu terapiu, krvné odbery, prevez hnisajúcich rán a ďalšie úkony spadajúce do kompletnej ošetrovateľskej starostlivosti. Vrátane primárnej a sekundárnej zdravotnej starostlivosti pokrýva poliklinika Sereď aj lekársku službu prvej pomoci určenú dospelým pacientom.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Za posledné obdobie prechádza klinika rôznymi rekonštrukciami s cieľom poskytnúť pacientom, čo najväčší komfort nielen počas ošetrenia, ale aj pred ním a po ňom. Priestory sa však nerenovujú iba po stavebnej stránke. Staré prístroje sa vymieňajú za nové pokrokové technológie zabezpečujúce účinnejšiu liečbu s kratšou dobou rekonvalescencie.

Kvalita poskytovaných služieb, komplexnosť zdravotnej starostlivosti a modernizácia celého technického vybavenia polikliniky sú jej hlavnými benefitmi. Poliklinika však chce svojimi službami neustále napredovať, vzhľadom na to plánuje v blízkej dobe zaviesť možnosť telefonického objednania na vyšetrenia a elektronizáciu zdravotnej dokumentácie, čo výrazne uľahčí prácu tak lekárom, ako aj samotnému pacientovi.

Naša klinika

Moderná mestská poliklinika ProCare sídli na ul. Ivana Krasku 2464/38 v Seredi. Pacientom je k dispozícii aj lekáreň, ktorá sa taktiež nachádza v poliklinike.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Ivana Krasku 2464/38
926 01 Sereď
Slovenská republika