Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

ProCare Žiar nad Hronom

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s ProCare Žiar nad Hronom? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - ProCare Žiar nad Hronom

Motto:

Profesionálny tím odborníkov z rôznych oblastí.

Uvítanie

Poliklinika ProCare a.s. v Žiari nad Hronom je súčasťou veľkej siete nemocníc a polikliník pod taktovkou spoločnosti Penta Hospital International. Spolu s ďalšími poliklinikami v jednotlivých častiach Slovenska poskytuje klientom komplexnú zdravotnú starostlivosť v kombinácii s inými doplnkovými službami, ktoré upútajú pozornosť aj náročnejších klientov.

V ProCare v Žiari nad Hronom pacienti ocenia široké portfólio služieb v troch ambulanciách všeobecného lekárstva, ktoré sú doplnené ďalšími dvoma ambulanciami so zameraním na preventívne pracovné lekárstvo. Samozrejmosťou sú špecializované ambulancie, konkrétne dermatovenerologická ambulancia pod vedením MUDr. Vladimíra Flímera, interná, oftalmologická, neurologická, stomatologická, gynekologická a urologická ambulancia.

K hlavným benefitom polikliniky ProCare patrí výborná dostupnosť všetkých zdravotných služieb pod jednou strechou, špičkové vybavenie špecializovaných ambulancií a taktiež aj jednoduchý a rýchly systém objednania na vyšetrenie prostredníctvom ProCar Call centra, ktoré je dostupné v pracovných dňoch od 7:00 do 19:00. Minimálne čakacie doby, skutočne ústretový personál, vrátane kvalifikovaných zdravotných sestier a online zdravotná dokumentácia sú už len príjemným bonusom. Pracovne vyťažení klienti ocenia i rad ďalších nadštandardných služieb, ako napríklad vyšetrenie vo večerných hodinách.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Obzvlášť nepríjemné sú bolesti chrbta, svalov a chrbtice, s ktorými vám pomôže fyziatrička MUDr. Viera Sitarčíková vo FBLR ambulancii. Dôveru pacientov si získa nielen svojim profesionálnym a zároveň aj priateľským prístupom, ale i využívaním pokrokových liečebných metód, ktoré sú uznávané nielen na slovenských klinikách, ale aj v zahraničí. Jednou z nich je kinesio tejping, v preklade tejpovanie. Využíva sa predovšetkým pri nutnosti posilniť alebo naopak uvoľniť svalstvo. Lekár potrie danú oblasť lepidlom, na ktoré následne nalepí tejpovaciu pásku. Tá je spravidla vyrobená zo 100% bavlny, pričom sa môže nechať na pokožke 3 až 5 dní.

Naša klinika

Polikliniku ProCare Žiar nad Hronom nájdete na Priemyselnej ulici č. 12 v areály firmy ZNSP a.s.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Priemyselná 12
areál firmy ZSNP, a.s.
965 01 Žiar nad Hronom
Slovenská republika