Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Renáta Valachovič

Dermatológia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Renáta Valachovič? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Renáta Valachovič - Dermatológia Bratislava

Motto:

Odborníčka na dermatológiu so skúsenosťami zo zahraničným kliník.

Uvítanie

MUDr. Renáta Valachovič sa v roku 1994 stala úspešnou absolventkou odboru všeobecné lekárstvo na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Už počas štúdia získala nielen teoretické vedomosti, ale aj praktické skúsenosti na jednotlivých oddeleniach, z ktorých ju najviac zaujala oblasť dermatológie.

Prvé kroky z univerzity viedli MUDr. Valachovič do národného koncernu v Luxemburgu, kde pracovala na pozícii výskumnej pracovníčky 13 rokov. Po návrate na Slovensko si doplnila vzdelanie niekoľkými odbornými školeniami z estetickej a korektívnej dermatológie, ktoré sa venovali nielen aplikácií výplňových materiálov, ale aj účinným mezoterapeutickým technikám či dokonca slúžili na rozvoj zručností pri používaním laserov.

V roku 2009 MUDr. Renáta Valachovič začala pracovať ako dermatologička v súkromnej klinike Interklinik, kde je pre svoju profesionalitu a ľudský prístup obľúbená tak v kolektíve, ako aj medzi pacientmi.

Klinika Interklinik pozostáva z dvoch oddelení: estetickej dermatológiešpeciálneho kryocentra. To má pozitívny vplyv nielen na pacientov s neurochirurgickými, reumatologickými, ortopedickými ochoreniami, ale aj vrcholových športovcov hľadajúcich vhodnú formu regenerácie.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Renáta Valachovič sa špecializuje najmä na zákroky tvárovej časti, ku ktorým patrí aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, peeling tváre či mezoterapia. Obzvlášť výnimočným zákrokom taktiež spadajúcim do tejto oblasti je pokroková liečebná metóda OxyGeneo. Spočíva v hĺbkovom okysličovaní pleti, pri ktorom dochádza k zničeniu povrchových buniek pokožky, aktívnom vyčistení pleti a samotnom okysličení, vďaka čomu pleť dokáže absorbovať všetky živiny. Vzhľadom na to, že ide o neinvazívny zákrok nie je potrebné sa naň nijako špeciálne pripraviť, ba čo viac, je úplne bezbolestný, pričom výsledky sú poznateľné bezprostredne po ošetrení v podobe výraznej redukcie vrások a sviežej, hebkej pleti.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Renátu Valachovič máte možnosť navštíviť v súkromnej klinike Interklinik v blízkosti Aquacity Poprad so sídlom na ul. Športová 1397/1 v Poprade.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Injekčné výplne
Laserové zákroky estetickej dermatológie
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk)
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Dermatológia Bratislava
Adresa
Bratislava
Slovenská republika