MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.

MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Partizánska 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.
MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 689 návštev profilu
MUDr. Alexandra Novotná, PhD.

Zdravie je najdôležitejší individuálny statok a krása je magickou veličinou už od pradávna. Aby ľudia naplnili ideál krásy, ktorí nikdy nikto presne nedefinoval, boli ochotní urobiť čokoľvek. Vytvárali sa na tvárach jazvy, maľovali sa, prepichávali si časti tela, vypchávali šatstvo aby zakrývali deformácie postavy.„Cura dabit faciem“, „Až starostlivosť robí tvár peknou “, myslíte že tento výrok je súčasný? Nie napísal ho pradávno Ovídius.

Akokoľvek je to filozoficky nespravodlivé svet patrí krásnym. Majú rôzne výhody. Tak prečo to nevyužiť?

Estetická medicína napreduje míľovými krokmi. Dokážeme transplantovať vlasy, odstraňovať vrásky, obnoviť objem prepadnutej tváre kyselinou hyaluronovou, zväčšiť či zmenšiť prsia, odsať tuk, alebo ho jednoducho zmraziť. Zvyšok z neho môžeme použiť na vyplnenie objemu tváre či pŕs. Možnosti estetickej medicíny sa stále rozširujú a dermatológovia spoločne s plastickými chirurgami môžu svojim klientom plniť sny.

Pozitívna zmena výzoru vzbudzuje záujem u okolia, naši klienti dostávajú pozitívnu spätnú väzbu od priateľov, spolupracovníkov, alebo rodiny. A zrazu sa cítia lepšie, viac sa usmievajú a svet sa začne usmievať na nich.

MUDr. Alexandra Rozborilová v roku 1993 úspešne promovala na Lekárskej fakulte UK v Bratislave v študijnom odbore všeobecné lekárstvo.

Už ako vysokoškolskú študentku ju fascinovala dermatovenerológia, a práve preto sa rozhodla po ukončení štúdia zamestnať ako asistentka na katedre dermatovenerológie Slovenskej zdravotníckej univerzity a tiež aj na Kožnej klinike FN v Ružinove, kde zas pracovala na pozícii sekundárnej lekárky.

Snaživosť a túžba neustále vedomostne rásť ju zaviala na rok do Viedne, konkrétne na Kožnú kliniku Univerzitnej nemocnice AKH. Po návrate naspäť na Slovensko úspešne absolvovala atestačnú skúšku z dermatovenerológie a svoj záujme začala upriamovať na oblasť korekčnej dermatológie a laserovej medicíny.

Za najväčšie úspechy v jej profesionálnej kariére dermatologičky možno považovať úspešné ukončenie doktorandského štúdia na LF UK, počas ktorého sa venovala najmä efektívnym metódam odstraňovania prejavov starnutia prostredníctvom botulotoxínu.

V súčasnosti sa môže pochváliť členstvom vo viacerých spoločnostiach, v Slovenskej lekárskej komore, Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti, Rakúskej dermatologickej spoločnosti a v neposlednom rade aj Slovenskej laseroterapeutickej spoločnosti, kde zastáva funkciu prezidentky. Ako členka sa tiež zúčastňuje aj zahraničných stretnutí spoločností World society od anti-aging medicine a Internnational hormone society.

Od roku 2006 je MUDr. Alexandra Rozborilová riaditeľkou súkromnej kliniky Esthetic, s.r.o, ktorá sa zameriava na korekčnú dermatológiu a plastickú chirurgiu.

MUDr. Rozborilová sa aj naďalej vzdeláva a navštevuje odborné školenia a semináre tak doma, ako aj v zahraničí. Prostredníctvom prednášok odovzdáva svoje skúsenosti ďalším lekárov, pričom sa špecializuje predovšetkým na použitie kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu pri viacerých estetických zákrokoch.

Veľmi známou sa stala aj vďaka svoje knihe s názvom "Krása a vek", ktorá zožala pozitívne ohlasy medzi širokou verejnosťou.

Esthetic klinika MUDr. Rozborilovej sídli na Partizánskej ulici č. 2 v Bratislave. Na vyšetrenie sa môžete objednať telefonicky alebo emailom každý pracovný deň od 7:00 do 19:00.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • 17

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Laserové odstránenie znamienok u MUDr. Rozborilovej, Bratislava, oceňujem individuálny prístup

Odporucam

Požiadajte MUDr. Alexandra Rozborilová PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (3)

Požiadajte MUDr. Alexandra Rozborilová PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (23)

Cena za liposukciu brucha a bokov
Odpoveď odborníka · 5. 12. 2011

Pekny den, u nas cena zavisi od mnozstva odsateho tuku, zakrok sa robi v celkovej anestezii. Potrebne je tiez interne predoperacne vysetrenie. Hovorime o Wal liposukciu, ktora je velmi setrna. Cena je od 1600-2200 €. Objednajte sa na c. 0905...

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Článok (1)

Kliniky

Esthetic, s.r.o.

Esthetic, s.r.o.

Požiadajte MUDr. Alexandra Rozborilová PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!