Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 4 odpovedí

Sanatórium Helios SK, s.r.o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Sanatórium Helios SK, s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Sanatórium Helios SK, s.r.o.

Motto:

Sanatorium Helios - SIVF je jediným nositeľom SIVF licencie v Európe a tiež pracoviskom, ktoré je oprávnené poskytovať sublicenciu SIVF iným novovznikajúcim pracoviskám.

Uvítanie

Sanatórium Helios SK hrdo nesie prívlastok prvého pracoviska v strednej a severnej časti Slovenskej republiky, ktoré sa zameriava na kompletnú diagnostiku a liečbu sterility. Do vzniku Sanatória boli síce v tejto časti Slovenska ambulancie, ktoré sa zameriavali na problém sterility, avšak v mnohých prípadoch, najmä z dôvodu nedostatočnej vybavenosti posielali pacientky do iných centier vo väčších mestách, ako BA či KE.

Vytvorenie centra umelého oplodnenia bolo teda v tomto regióne potrebné ako „soľ,“ čo si uvedomovala tak verejnosť, ako aj lekári. Tí v snahe načerpať čo najviac vedomostí a skúseností strávili nejaký čas na prestížnych zahraničných klinikách podobného zamerania. Veľkým krokom vpred bolo uzatvorenie spolupráce so súkromným zariadením Sanatorium HELIOS – SIVF so sídlom v Brne, ktoré patrí medzi špičku zariadení tak v Čechách, ako aj v strednej Európe zameraných na poskytovanie umelého oplodnenia.

Vzhľadom na skutočne úzku spoluprácu sa môže Sanatórium HELIOS SK pochváliť sublicenciou sanatória v Brne. V úvodných fázach dohliadali na správnosť liečebných postupov lekárov v Martine odborníci z Čiech a Austrálie, vďaka čomu sa môže martinské sanatórium pochváliť kvalitnými službami asistovanej reprodukcie.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Sanatórium Helios je primárne určené pre páry, ktoré majú problém otehotnieť, avšak odbornú pomoc zahŕňajúcu liečbu a diagnostiku tu nájdu aj ženy s rôznymi gynekologickými ťažkosťami či už endometriózou, myómami maternice, alebo zápalom v oblasti rodidiel. Súčasťou centra je aj špeciálne poradenské centrum, kde vám odborníci poradia tak v endokrinologických, ako aj klimakterických či antikoncepčných otázkach. Sanatórium Helios dbá taktiež aj na účinnú prevenciu gynekologických ťažkostí vo forme pravidelných gynekologických prehliadok.

Čoraz väčšia túžba klientov po kráse a dokonalosti bola impulzom pre vznik oddelenia plastickej a estetickej chirurgie, ktoré sa taktiež nachádza v sanatóriu. Profesionáli z týchto oblastí sa zameriavajú predovšetkým na korekčné estetické zákroky, odstraňovanie podkožného tuku a v neposlednom rade aj formovanie problematických partií tela.

Naša klinika

Sanatórium Helios SK s.r.o máte možnosť navštíviť v troch mestách: Martine, Košiciach a Banskej Bystrici.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ostatné zákroky estetickej stomatológie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Daniela Michaelliho 2
036 01 Martin
Slovenská republika