Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o.

Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Masarykova 17, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o.
Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 54 návštev profilu

Poskytnúť kvalitnú kompletnú zdravotnú starostlivosť, zahŕňajúcu diagnostiku a liečbu pacientov s neplodnosťou je hlavnou prioritou Sanatória pre liečbu neplodnosti SPLN s.r.o, ktoré je k dispozícii už viac ako 12 – rokov. Nadštandardné technológie v spojení so skutočne profesionálnymi odborníkmi a kvalifikovaným personálom robí z tohto zariadenia jedno z top najmodernejších sanatórií so špecializáciou na asistovanú reprodukciu.

Výborným základným kameňom a zdrojom skúseností, z ktorých čerpajú lekári sanatória dodnes bolo Centrum asistovanej reprodukcie založené v roku 1995 ako súčasťou II. Kliniky gynekológie a pôrodníctva FN L. Pasteura.

Úlohou odborníkov a zároveň aj nevyhnutným predpokladom liečby neplodnosti je správna diagnostika. Tá zahŕňa základné vyšetrenie tak muža, ako aj ženy. V prípade nežnejšieho pohlavia lekár začína rozhovorom, kde sa zaujíma nielen o možné dedičné faktory, ale aj aktuálny zdravotný stav najmä z pohľadu gynekológie. Súčasťou vyšetrenia je aj monitoring rastu folikulov či menštruačného cyklu pacientky. Samozrejme nechýba ani tradičný odber krvi, ktorý sa realizuje viac krát, na začiatku cyklu, v jeho priebehu a na konci. V prípade mužského pohlavia je pre lekára smerodajný výsledok spermiogramu a taktiež aj odber krvi. U oboch pohlaví je možnosť vykonať doplnkové vyšetrenia, medzi ktoré patrí genetické vyšetrenie, ženská laparoskopia či vyšetrenie hormonálnych hladín muža.

Na základe výsledkov uvedených diagnostických vyšetrení sa lekár s párom snažiacim o bábätko opäť stretne a navrhne postup liečby. Spôsobov je viacero, či už správne načasovanie sexuálneho styku, liečba za pomoci farmaceutických liečiv, chirurgický zákrok alebo asistovaná reprodukcia, ktorá zahŕňa celý rad liečebných postupov od odobratia vajíčka až po jeho prenos.

Sanatórium pre liečbu neplodnosti SPLN je súčasťou Železničnej nemocnice s poliklinikou v Košiciach, ktorá sa nachádza na Masarykovej 1639/17.

Obrázky (8)

Požiadajte Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!