Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o.

Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN s.r.o.

Motto:

Vy a Váš partner chcete mať dieťa, ale vaša túžba sa zatiaľ nesplnila. Veríme, že tu nájdete informácie, ktoré Vám pomôžu Váš problém úspešne vyriešiť.

Uvítanie

Poskytnúť kvalitnú kompletnú zdravotnú starostlivosť, zahŕňajúcu diagnostiku a liečbu pacientov s neplodnosťou je hlavnou prioritou Sanatória pre liečbu neplodnosti SPLN s.r.o, ktoré je k dispozícii už viac ako 12 – rokov. Nadštandardné technológie v spojení so skutočne profesionálnymi odborníkmi a kvalifikovaným personálom robí z tohto zariadenia jedno z top najmodernejších sanatórií so špecializáciou na asistovanú reprodukciu.

Výborným základným kameňom a zdrojom skúseností, z ktorých čerpajú lekári sanatória dodnes bolo Centrum asistovanej reprodukcie založené v roku 1995 ako súčasťou II. Kliniky gynekológie a pôrodníctva FN L. Pasteura.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Úlohou odborníkov a zároveň aj nevyhnutným predpokladom liečby neplodnosti je správna diagnostika. Tá zahŕňa základné vyšetrenie tak muža, ako aj ženy. V prípade nežnejšieho pohlavia lekár začína rozhovorom, kde sa zaujíma nielen o možné dedičné faktory, ale aj aktuálny zdravotný stav najmä z pohľadu gynekológie. Súčasťou vyšetrenia je aj monitoring rastu folikulov či menštruačného cyklu pacientky. Samozrejme nechýba ani tradičný odber krvi, ktorý sa realizuje viac krát, na začiatku cyklu, v jeho priebehu a na konci. V prípade mužského pohlavia je pre lekára smerodajný výsledok spermiogramu a taktiež aj odber krvi. U oboch pohlaví je možnosť vykonať doplnkové vyšetrenia, medzi ktoré patrí genetické vyšetrenie, ženská laparoskopia či vyšetrenie hormonálnych hladín muža.

Na základe výsledkov uvedených diagnostických vyšetrení sa lekár s párom snažiacim o bábätko opäť stretne a navrhne postup liečby. Spôsobov je viacero, či už správne načasovanie sexuálneho styku, liečba za pomoci farmaceutických liečiv, chirurgický zákrok alebo asistovaná reprodukcia, ktorá zahŕňa celý rad liečebných postupov od odobratia vajíčka až po jeho prenos.

Naša klinika

Sanatórium pre liečbu neplodnosti SPLN je súčasťou Železničnej nemocnice s poliklinikou v Košiciach, ktorá sa nachádza na Masarykovej 1639/17.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ostatné zákroky estetickej stomatológie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Masarykova 17
040 01 Košice
Slovenská republika