Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Silvia Gulová

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Silvia Gulová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Silvia Gulová

Motto:

Odborníčka na oblasť otorinolaryngológie s mimoriadne ľudským prístupom ku každému pacientovi.

Uvítanie

MUDr. Silvia Gulová aktuálne pracuje ako lekárka v otorinolaryngologickej ambulancii pre deti a dospelých, ktorá je súčasťou Kliniky jednodňovej chirurgie – Centrum Kramáre. To sa môže pochváliť nielen množstvom skúsených profesionálov z rôznych oblastí, ale i rozsiahlou ponukou služieb od zložitých chirurgických zákrokov až po laserovú terapiu, foniatrickú ambulanciu, detskú urologickú ambulanciu či dokonca denný stacionár, ktorý zahŕňa predovšetkým infúznu a inhalačnú liečbu pod dohľadom odborníkov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Otorinolaryngologická ambulancia sa špecializuje na zákroky nielen v oblasti uší, tváre a krku, ale lieči aj niektoré z ochorení dýchacích orgánov. Vďaka tímu skutočných odborníkov z tejto oblasti poskytne pacientom tie najkvalitnejšie služby počnúc vstupnou diagnostikou, účinnou liečbou až po pooperačnú starostlivosť.

Do ušno-nosno-krčnej ambulancie na Kramáre prichádzajú pacienti s problémami v maxilofaciálnej oblasti, ušnej, hrtanovej, prípadne hltanovej. Nemožno zabudnúť ani na ochorenia pažeráka, slinných žliaz, ktoré potrápia nielen dospelých pacientov, ale i deti. Okrem bežných ambulantných vyšetrení portfólio služieb zahŕňa aj operačné zákroky spadajúce do oblasti jednodňovej chirurgie, ku ktorým možno zaradiť odstránenie nádorov, cýst, prípadne plastické zákroky týkajúce sa bubienka či nosovej priehradky.

Pacientom, ktorých trápi neprimerane hlučné chrápanie sa odporúča absolvovať plastickú operáciu hrtana spolu s podnebím a koreňom jazyka. Tá si vyžaduje nielen prítomnosť odborníka na oblasť plastickej chirurgie, ale aj anesteziológa, ktorý sa taktiež postará o bezproblémový priebeh celého zákroku. Hlavným cieľom odborníkov na otorinolaryngológiu je pomôcť vyriešiť pacientov problém v čo  najkratšom čase, bez komplikácií s maximálnym účinkom tak, aby pacient do 24 hodín po zákroku spokojne opustil zariadenie a mohol pokračovať v bežnom živote bez akýchkoľvek obmedzení.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Silvia Gulová pracuje v ušno-nosno-krčnej ambulancii, ktorá je súčasťou moderného centra jednodňovej chirurgie na bratislavských Kramároch.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Septoplastika

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Limbova 22
83101 Bratislava
Bratislava - Kramáre
Slovenská republika

Súvisiace zákroky