• 13 odpovedí

MUDr. Adriana Smorádková

Oftalmológia Bratislava
 • 100% do 1 dňa 14
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá
  odporúčanie
  od kolegov

Napíšte nám

Recenzie (2)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Adriana Smorádková? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Adriana Smorádková už získal/a tieto skúsenosti

Keratokonus - operácia v NeoVízi

Ja Mária 18.10.2019
Stojí to za to     

Pred operáciou som sa bála. Som totiž "bojko" , ale pokojný hlas a jemný prístup MUDr. Smorádkovej a jej týmu na mňa zapôsobilo lepšie ako ukľudňujúca tabletka, ktorú mi dali :) Ďakujem p. doktorka :) Teším sa na ďalšiu ...operáciu ;) Viac 

Anonym

Anonymous 03.10.2013
Stojí to za to     

MUDr. Smorádková je profesionálna, milá, usmievavá, ochotná. Prvá nemocnica kde sa mi naozaj páčilo. Ďakujem celému tímu za môj zrak.

Odporúčanie kolegov

Profil - MUDr. Adriana Smorádková - Oftalmológia Bratislava

Motto:

Jedna z prvých lekárok, ktorá použila femtosekundový laser pri vybraných očných operáciách.

ČlenstvoOstatné členstvá:

 • SLK - Slovenská lekárska komora
 • SOS - Slovenská Oftalmologická Spoločnosť

Uvítanie

Strediskom vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva MUDr. Smorádkovej bola Lekárska fakulte UK v Bratislave. Po ukončení štúdia, v roku 1995 sa zamestnala v Nemocnici s Poliklinikou v Ružinove na očnom oddelení, kde pôsobila na pozícii ambulantnej lekárky. Po piatich rokoch sa jej ďalším pracoviskom stala očná ambulancia Pracovnej zdravotnej služby Slovnaft. Praktické skúsenosti získala tiež v ďalších súkromných spoločnostiach so zameraním na oftalmológiu ako Euromedix, LaSalus či ProCare.

MUDr. Adriana Smorádková si popri pracovných povinnostiach rozšírila i svoju kvalifikáciu absolvovaním atestačnej skúšky I. stupňa z odboru oftalmológia. O pár rokov neskôr úspešne ukončila špecializované vzdelávanie na Slovenskej Zdravotníckej univerzite, v rámci ktorého sa taktiež zamerala na oftalmológiu.

Vrátane bohatých pracovných skúseností sa môže MUDr. Smorádková spolu s MUDr. Záhrocovou pochváliť aj prvenstvom v použití femtosekundového lasera pri vybraných operáciách očí. Za zmienku však rozhodne stoja aj získané certifikáty týkajúce sa tak implantácie Keraringov, ako aj aplikácie šošovky ESCLERA či použitia najpresnejšej laserovej operácie očí LASIK, ktorá predstavuje účinnú liečbu krátkozrakosti.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Súčasným pracoviskom MUDr. Smorádkovej je súkromná klinika NeoVízia, kde sa špecializuje najmä na ochorenia spadajúce do kategórie refrakčnej chirurgie. Vykonáva základné diagnostické vyšetrenia, na základe ktorých následne stanoví vhodný spôsob liečby. Svoju pozornosť však upriamuje aj na liečbu deformácie rohovky, v ktorej patrí medzi špičku nielen na Slovensku, ale i v Európe. Jej odbornosť tak pri liečbe keratokonusu, ako aj iných oftalmologických ochorení potvrdzuje min. 3 000 úspešných laserových zákrokov.

Okrem vyššie spomínaných oblastí sa taktiež venuje implantáciám rohovkových prstencov, liečbe zeleného zákalu či realizácii laserovej trabekuloplastiky. Tá je veľmi účinnou liečebnou metódou najmä pre pacientov so zeleným zákalom a zvýšeným vnútroočným tlakom.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Smorádková pracuje na pozícii očnej lekárky v súkromnom očnom zariadení Neovízia v Bratislave, na ul. Röntgenova 26 v Petržalke.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od*
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) horní nebo dolní Od 300 €
Predlžovanie mihalníc Od 120 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Oftalmológia Bratislava
Adresa
Tematinská 5/A
Budova NsP Medissimo
85105 Bratislava
Slovenská republika

 • 100% do 1 dňa 14
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá
  odporúčanie
  od kolegov