Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ivan Staško

Ortopédia Košice
Ortopédia Košice
Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica
BRONZE BADGE

Napíšte nám

Recenzie (2)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ivan Staško? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Ivan Staško už získal/a tieto skúsenosti

šľachetnosť,ochota,vysoka profesionalita

Stojí to za to     

šľachetnosť,ochota,vysoka profesionalita,neskutočny prístup k pacientovy

Doktor 13.05.2011
Stojí to za to     

Touto cestou sa chcem poďakovať pánovi primarovi Dr.Ivanovi Staškovi a jeho odbornému kolektívu za perfektne vykonany zákrok/plastika predného krížneho väzu kolena/mojmu synovi.Každým dňom sa cíti lepšie a lepšie,a verím... ,že po kvalitnej rehabilitácií a celkovom zotavení sa opäť bude môcť venovať tomu čo miluje a to je futbal.Ešte raz srdečná vďaka. Ladislav Kaplár st.Veľké Kapušany Viac 

Profil - MUDr. Ivan Staško - Ortopédia Košice

Motto:

Uznávaný ortopéd, ktorý sa zameriava na liečbu športových úrazov.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ČSOT - The Czech Society for Orthopaedics and Traumatology
  • SOTS - Slovenská ortopedická a traumatologická spoločnosť (SOTS)
  • SSAST - Slovenská spoločnosť artroskopie a športovej traumatológie

Uvítanie

MUDr. Ivan Staško štúdium na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach úspešne absolvoval v roku 1985. Po ukončení štúdia upriamil svoju pozornosť na ortopédiu, v ktorej potvrdil svoju odbornosť získaním atestačnej skúšky 2. stupňa.

Momentálne pracuje v ortopedickej ambulancii ProCare polikliniky so sídlom v Košiciach. Okrem ortopedickej ambulancie ponúka poliklinika pacientom komplexné služby v ďalších 25-tich ambulanciách. Moderné vybavenie, vysoká úroveň čistoty celého zariadenia, špičkoví lekári a široká ponuka doplnkových služieb vrátane balíčkov osobnej starostlivosti sú dôvody, prečo odtiaľto odchádzajú pacienti s úsmevom na tvári.

 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Ivan Staško sa v ortopedickej ambulancii špecializuje predovšetkým na úrazy pri športe, implantológiu v oblasti bedrového či kolenného kĺbu a v neposlednom rade aj artroskopiu. Tá patrí k najčastejšie vykonávaným ortopedickým zákrokom. V porovnaní s klasickými zákrokmi, pri ktorých sa lekár dostáva do kĺbu rozrezaním kože a kĺbových obalov, artroskopia si žiadny takýto rozsiahly rez nevyžaduje, vďaka čomu je doba rekonvalescencie pacienta podstatne kratšia. Lekár sa do vnútra kĺbu dostáva prostredníctvom tenkej rúrky – artroskopu, ktorým spraví úplne malíčky rez. Súčasťou atroskopu je špeciálna tekutina a svetlo slúžiace na rozsvietenie vnútorného priestoru kĺbu. Odborník tak môže včas zachytiť poškodenie kĺbu a v priebehu zákroku s použitím špeciálnych nástrojov ho hneď aj liečiť.

Ďalšou z rady operácií, na ktoré sa zameriava MUDr. Staško je syndróm karpálneho tunela. Jeho najčastejšou príčinou je neprimerané zaťažovanie zápästia v dôsledku čoho pacient začne pociťovať na danom mieste tŕpnutie, zhoršenú citlivosť či bolesť. V ojedinelých prípadoch môže prísť až k úplnej strate citlivosti a hybnosti končatiny. Liečba je vo forme chirurgického zákroku spravidla v celkovej anestézii, pričom úlohou lekára je uvoľniť tlak vyvíjaný na nerv.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Ivan Staško pracuje na pozícii vedúceho lekára na ortopedickom oddelení ProCare polikliniky v Košiciach, ktorá sa nachádza na ul. Jána Pavla II, č. 5.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dupuytrenová kontraktúra
Estetické operácie prednožia
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Ortopédia Košice
Adresa
Lúčna 57
040 15 Košice
Šaca
Slovenská republika