Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ivan Staško

Ortopédia Košice
Ortopédia Košice
Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica
BRONZE BADGE

Napíšte nám

Recenzie (3)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ivan Staško? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Ivan Staško už získal/a tieto skúsenosti

šľachetnosť,ochota,vysoka profesionalita

Stojí to za to     

šľachetnosť,ochota,vysoka profesionalita,neskutočny prístup k pacientovy

Anonym

Anonymous 18.07.2012
Stojí to za to     

Nemá chybu,vysoko si ho vážim, úžasný chirurg, vzácny človek.

Doktor 13.05.2011
Stojí to za to     

Touto cestou sa chcem poďakovať pánovi primarovi Dr.Ivanovi Staškovi a jeho odbornému kolektívu za perfektne vykonany zákrok/plastika predného krížneho väzu kolena/mojmu synovi.Každým dňom sa cíti lepšie a lepšie,a verím... ,že po kvalitnej rehabilitácií a celkovom zotavení sa opäť bude môcť venovať tomu čo miluje a to je futbal.Ešte raz srdečná vďaka. Ladislav Kaplár st.Veľké Kapušany Viac 

Profil - MUDr. Ivan Staško - Ortopédia Košice

Motto:

Uznávaný ortopéd, ktorý sa zameriava na liečbu športových úrazov.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ČSOT - The Czech Society for Orthopaedics and Traumatology
  • SOTS - Slovenská ortopedická a traumatologická spoločnosť (SOTS)
  • SSAST - Slovenská spoločnosť artroskopie a športovej traumatológie

Uvítanie

MUDr. Ivan Staško štúdium na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach úspešne absolvoval v roku 1985. Po ukončení štúdia upriamil svoju pozornosť na ortopédiu, v ktorej potvrdil svoju odbornosť získaním atestačnej skúšky 2. stupňa.

Momentálne pracuje v ortopedickej ambulancii ProCare polikliniky so sídlom v Košiciach. Okrem ortopedickej ambulancie ponúka poliklinika pacientom komplexné služby v ďalších 25-tich ambulanciách. Moderné vybavenie, vysoká úroveň čistoty celého zariadenia, špičkoví lekári a široká ponuka doplnkových služieb vrátane balíčkov osobnej starostlivosti sú dôvody, prečo odtiaľto odchádzajú pacienti s úsmevom na tvári.

 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Ivan Staško sa v ortopedickej ambulancii špecializuje predovšetkým na úrazy pri športe, implantológiu v oblasti bedrového či kolenného kĺbu a v neposlednom rade aj artroskopiu. Tá patrí k najčastejšie vykonávaným ortopedickým zákrokom. V porovnaní s klasickými zákrokmi, pri ktorých sa lekár dostáva do kĺbu rozrezaním kože a kĺbových obalov, artroskopia si žiadny takýto rozsiahly rez nevyžaduje, vďaka čomu je doba rekonvalescencie pacienta podstatne kratšia. Lekár sa do vnútra kĺbu dostáva prostredníctvom tenkej rúrky – artroskopu, ktorým spraví úplne malíčky rez. Súčasťou atroskopu je špeciálna tekutina a svetlo slúžiace na rozsvietenie vnútorného priestoru kĺbu. Odborník tak môže včas zachytiť poškodenie kĺbu a v priebehu zákroku s použitím špeciálnych nástrojov ho hneď aj liečiť.

Ďalšou z rady operácií, na ktoré sa zameriava MUDr. Staško je syndróm karpálneho tunela. Jeho najčastejšou príčinou je neprimerané zaťažovanie zápästia v dôsledku čoho pacient začne pociťovať na danom mieste tŕpnutie, zhoršenú citlivosť či bolesť. V ojedinelých prípadoch môže prísť až k úplnej strate citlivosti a hybnosti končatiny. Liečba je vo forme chirurgického zákroku spravidla v celkovej anestézii, pričom úlohou lekára je uvoľniť tlak vyvíjaný na nerv.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Ivan Staško pracuje na pozícii vedúceho lekára na ortopedickom oddelení ProCare polikliniky v Košiciach, ktorá sa nachádza na ul. Jána Pavla II, č. 5.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dupuytrenová kontraktúra
Estetické operácie prednožia
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Ortopédia Košice
Adresa
Lúčna 57
040 15 Košice
Šaca
Slovenská republika