Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Štefan Munka

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Štefan Munka? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Štefan Munka už získal/a tieto skúsenosti

Profil - MUDr. Štefan Munka

Motto:

Odborník na cievnu chirurgiu a priekopník metódy CLaCS.

Uvítanie

Po absolvovaní vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva sa MUDr. Štefan Munka zameral na oblasť brušnej chirurgie. Po niekoľkoročných skúsenostiach na rôznych pracoviskách odišiel do Budapešti, kde úspešne vykonal atestačné skúšky so zameraním na cievnu chirurgiu. V priebehu jeho 20-ročnej praxe čelil ľahším, ale aj náročnejším zákrokom, ktoré si vyžadovali nielen zručnosť, ale i maximálnu odbornosť a dôslednosť.

MUDr. Štefan Munka sa aktívne zúčastňuje školení, seminárov a medzinárodných kongresov, pričom sa nebojí osloviť špičkových lekár s podobným zameraním. Jedným z nich bol aj lektor CLaCS z Brazílie, ktorý mu celý postup tejto liečebnej metódy dôkladne vysvetlil. Vedomosti o CLaCS metóde si MUDr. Munka rozšíril aj na odbornom seminári v Srbsku pod vedením jej samotného zakladateľa Kasua Miyakeho.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Cievny chirurg Štefan Munka sa špecializuje na estetickú flebológiu, terapiu ciev pre krásu. Jeho prioritou je metóda CLaCS - cryo laser a cryo skleroterapia, ktorou sa pri extrémne nízkej teplote laserom a sklerotizačnou látkou odstraňujú popraskané žilky. Je to špecifická́ metóda, pri ktorej sa metličky na rovnakom mieste už nikdy neobjavia. Okrem metódy CLaCS stále vykonáva doktor Munka miniinvazívne zákroky, pri ktorých sa sklerotizujú kŕčové žily ambulantne, bez potreby hospitalizácie a PN. Prevádzkuje bežnú cievnu ambulanciu so starostlivosťou o pacientov rôzneho veku, s rôznymi štádiami chronického žilového ochorenia.

Naša ordinácia/klinika

Cievna ambulancia doktora Munku v Medicentre vo Zvolene disponuje moderným hlavne vysoko kvalitným vybavením. To zahŕňa tak infrakameru VeinViewer Vision2 pre zobrazovanie cievneho systému na povrchu kože, ako aj jeden z najkvalitnejších laserov, ktorý má schopnosť preniknúť aj do hlbokých vrstiev kože. Nemožno opomenúť ani chladiace zariadenie využívané na cryo terapiu či ultrazvuk potrebný pri vyšetrení ciev.

Konzultácie

Každá prvá konzultácia je zároveň kompletným vyšetrením ciev. Diagnostika je potrebná pre odhalenie pravej príčiny problému, s ktorým klient alebo klientka príde. Aj v prípade estetického problému ako sú metličky cievny chirurg urobí kompletné vyšetrenie, vďaka čomu môže včas zachytiť príčinu a minimalizovať riziko vzniku ďalších cievnych ochorení.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od*
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek 3 x 7 mm = 1 impulz (zľava...
Liečba kŕčových žíl varixov 1 impulz Od 15 €
   Laserová liečba varixov doplatok pacienta za vlákno...
   Sklerotizácia varixov malého rozsahu/ 1 končatina... Od 23 €
Odstránenie metličiek a popraskaných žiliek

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Články

Sklerotizácia varixov
16.01.2018

Metóda CLaCS spočíva v zobrazení žíl na koži, v ich sklerotizovaní laserom a napichnutí sklerotizačnou látkou, a to pri veľmi...

Napíšte nám

Adresy

Adresa
M.M.Hodzu 10
96001 Zvolen
Slovenská republika