Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Tomáš Dulka

Chirurgia Bratislava  |  Cievna chirurgia Bratislava
Chirurgia Bratislava  |  Cievna chirurgia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Tomáš Dulka? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Tomáš Dulka - Chirurgia Bratislava  |  Cievna chirurgia Bratislava

Motto:

Odborník na cievnu chirurgiu, vedúci lekár a zástupca prednostu.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SSCC - Slovenská spoločnosť cievnej chirurgie

Uvítanie

Rodák z Trstenej, MUDr. Tomáš Dulka ukončil vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva v roku 1987 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Od ukončenia štúdia až po súčasnosť pracoval na rôznych oddeleniach a súkromných klinikách, v ktorých sa stretol s viacerými typmi zákrokov.

Aktuálne pracuje na pozícii vedúceho lekára a zástupcu prednostu na oddelení cievnej chirurgie, ktorá je súčasťou Kliniky cievnej chirurgie Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb.

Klinika cievnej chirurgie je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, ktorý patrí k TOP slovenským pracoviskám podobného zamerania. Prioritou odborníkov z oddelenia cievnej chirurgie je poskytnúť pacientom s ochoreniami cievneho systému kompletné služby zahŕňajúce podrobnú diagnostiku a liečbu. Na klinike nechýba vrátane lôžkovej časti ani špičkovo vybavená operačná sála, v ktorej lekári vykonajú približne 1 300 zákrokov každý rok. K tým najviac vykonávaným sa zaraďujú operácie artérií, cievne, revaskularizačné rekonštrukcie či zákroky týkajúce sa viscerálnych vetiev v oblasti brušnej aorty.

Erudovaní odborníci z oblasti cievnej chirurgie úzko spolupracujú s dialyzačnými strediskamioddelením diagnostickej a intervenčnej rádiológie v snahe poskytnúť pacientovi komplexnú a vysoko odbornú pomoc. Okrem operačných zákrokov, diagnostických vyšetrení a aplikácií rôznych liečebných metód je oddelenie cievnej chirurgie aj vzdelávacou základňou pre budúcich cievnych chirurgov. Tí si pod dohľadom skúsených cievnych chirurgov osvojujú nové, ale i praxou overené liečebné postupy.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Tomáš Dulka sa na oddelení cievnej chirurgie zameriava na vyšetrenia žilového systémuodstraňovanie varixov rôznymi formami. Jednou z nich je aj miniinvazívny ambulantný zákrok VNUS™ Closure využívajúci silu tepelnej energie, ktorá slúži na zahriatie žilovej steny v dôsledku čoho dochádza k jej zmršteniu až uzatvoreniu. Vzhľadom na to sa tok krvi presunie do zdravých žíl a pacientovi sa uľaví od bolesti. Celý zákrok je bezbolestný, pričom pacient sa už do 24 hodín môže opätovne zapojiť do bežného života.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Tomáš Dulka ordinuje na oddelení cievnej chirurgie NÚSCH, ktorý sa nachádza na ul. Pod Krásnou hôrkou 1, 833 48 v Bratislave.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Laserové zákroky estetickej dermatológie Od 15 €
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek Od 40 €
Liečba kŕčových žíl varixov Od 241 €
   Laserová liečba varixov Od 241 €
   Liečba kŕčových žíl metódou Closure Od 700 €
   Sklerotizácia varixov Od 30 €
Odstránenie metličiek a popraskaných žiliek
Vyšetrernie žilového systému Od 40 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Chirurgia Bratislava  |  Cievna chirurgia Bratislava
Adresa
Bratislava
Slovenská republika