Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Doc. MUDr. Jozef Války, CSc.

Gynekológia a pôrodníctvo Bratislava
Gynekológia a pôrodníctvo Bratislava
Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Doc. MUDr. Jozef Války, CSc.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Doc. MUDr. Jozef Války, CSc. - Gynekológia a pôrodníctvo Bratislava

Motto:

Snažím sa naplniť pacientove sny do poslednej bodky.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SGPS - Slovenská gynekologicko–pôrodnícka spoločnosť

Uvítanie

Doc. Války absolvoval štúdium všeobecnej medicíny na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine a v roku 1990 si právom vyslúžil titul MUDr. O tri roky neskôr sa stal držiteľom I.atestačnej skúšky so zameraním na anestéziológiu a resuscitáciu. V tomto odbore si prehlboval svoje vedomosti aj naďalej, vďaka tomu z neho získal v roku 1997 druhú atestačnú skúšku.

V rokoch 1990-1991 pracoval v Kuwaite na pozícii konzultanta. Pred založením Iscare v roku 1999 vykonával funkciu primára I. Gynekologickej kliniky Fakultnej nemocnice v Bratislave, kde založil IVF-jednotku. Tá je známa predovšetkým rokom1991, kedy sa tu aj zásluhou Doc. Válka narodilo prvé dieťa na Slovensku prostredníctvom metódy IVF.

Vrátane vyššie spomínaných pracovných úspechov Doc. Válkyho netreba zabudnúť ani na získanie PhD. titulu na VŠ sv. Alžbety a absolvovanie množstva zahraničných pobytov v Štokholme, Barcelone, Berlíne či Prahe.

Doc. Války svoje dlhoročné skúsenosti odovzdáva aj ďalším lekárom na stretnutiach Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu, Slovenskej transplantačnej spoločnosti, Slovenskej spoločnosti anesteziológie a intenzívnej medicíny a tiež aj Slovenskej lekárskej komory, v ktorých je jedným z členov predstavenstva.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Posledných 15-rokov sa Doc. Války prioritne zameriava problematikou neplodnosti a asistovanej reprodukcie. Spolu s ďalšími odborníkmi z tejto oblasti poskytuje v rámci služieb kliniky ISCARE nielen liečbu neplodnosti, ale aj diagnostikuliečbu gynekologických ochorení, vrátane zákrokov, ktoré spadajú do jednodňovej chirurgie. Patrí k nim endoskopické vyšetrenie dutiny maternice, odborne nazývané aj hysteroskopia, kyretáž či konizácia krčka maternica. Pacientom je k dispozícii aj urologická ambulancia, ktorej služby zahŕňajú operáciu predkožky, vodného pruhu a v neposlednom rade aj biopsiu prostaty.

Naša ordinácia/klinika

Doc. MUDr. Jozef Války CSc. je zakladateľom súkromnej klinike ISCARE, ktorá má pobočku v Martine a v Bratislave. Služby Doc. Válkyho môžete využiť v Bratislave, v Apollo Business Centre II, so sídlom na Prievozskej 4/A.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ostatné zákroky estetickej stomatológie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Gynekológia a pôrodníctvo Bratislava
Adresa
Šulekova 20
811 06 Bratislava
Slovenská republika