Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

VIKOM, s.r.o. - 1. žilinské očné centrum

VIKOM, s.r.o. - 1. žilinské očné centrum
  • 100% do 2 dní
  • zodpovedaných
    dopytov
    priemerne
    odpovedá

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s VIKOM, s.r.o. - 1. žilinské očné centrum? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - VIKOM, s.r.o. - 1. žilinské očné centrum

Motto:

Spokojný pacient!

Uvítanie

História očného centra VIKOM siaha do roku 2003, kedy malo podobu malého excimerového centra poskytujúceho služby pacientom v okolí Žiliny. Po dvoch rokoch sa centrum rozšírilo o služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo ocenili najmä pacienti, ktorých zákrok si vyžadoval zotrvanie na klinike ešte niekoľko hodín.

Vzhľadom na výborné prístrojové vybavenie a erudovaných odborníkov zariadenie mohlo opäť rozšíriť portfólio svojich služieb o operácie zeleného zákalu za pomoci lasera, na ktoré sa špecializuje MUDr. Martina Molitorová PhD. Tá je v súčasnosti zároveň aj primárkou VIKOM centra a držiteľkou Striebornej medaily za veľký prínos v oblasti liečby oftalmologických ochorení. Taktiež stojí za zavedením inovatívnej chirurgickej liečby sivého zákalu prostredníctvom Femtosekundového lasera.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Vďaka špičkovým diagnostickým technológiám dokážu odborníci špecializujúci sa na zákroky jednodňovej zdravotnej starostlivosti presne diagnostikovať poruchu v oblasti predného a zadného segmentu oka. Na základe nej následne vykonajú potrebný zákrok či už laserový alebo chirurgický.

Za pracoviskom jednodňovej zdravotnej starostlivosti nezaostáva svojim vybavením ani oddelenie refrakčnej mikrochirurgie. To sa môže pochváliť lasermi Wave Light a LenSX od renomovanej spoločnosti Alcon. O tom, že centrum VIKOM je naozaj špecialistom v oblasti liečby sivého zákalu svedčí tak počet operácií, ako i ďalšie kvalitné prístroje ako VERION či CENTRUTION. Využívajú sa však nielen pri liečbe sivého zákalu, ale sú veľmi dobrým pomocníkom aj pri výmene šošovky. Spomedzi vybavenia centra nemožno nespomenúť ani funduskameru, ktorá má svoje miesto pri diagnostike a liečbe ochorení sklovca či sietnice.

Vrátane pestrej ponuky služieb netreba zabudnúť ani na tím vysokokvalifikovaných lekárov. Pri jednotlivých zákrokoch navzájom kooperujú, vďaka čomu dokážu pacientovi poskytnúť kvalitnú zdravotnú starostlivosť v širokom spektre oftalmologických ochorení. Súčasťou kolektívu sú tiež kvalifikované zdravotné sestričky, u ktorých je úsmev a ústretovosť samozrejmosťou.

Naša klinika

VIKOM s.r.o - 1. žilinské očné centrum je súčasťou Polikliniky ŽILPO sídliacej na ul. Vysokoškolákov 31 v Žiline.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) Od 100 € Do 200 €
   Odstránenie xantelaziem (tukových usadenín v okolí očí) Od 20 € Do 100 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Ul. vysokoškolákov 31
010 08 Žilina
Slovenská republika