MUDr. Miriam Záhorcová

Oftalmológia Bratislava
 • 100% do 1 dňa 13
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá
  odporúčanie
  od kolegov

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Miriam Záhorcová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Miriam Záhorcová už získal/a tieto skúsenosti

Anonym

Anonymous 03.10.2013
Stojí to za to     

Veľmi šikovná, milá, zodpovedná doktorka. Vyriešila môj niekoľko ročný problém s kt. som navštívila desiatky lekárov. Môžem naozaj len odporučiť.

Odporúčanie kolegov

Profil - MUDr. Miriam Záhorcová - Oftalmológia Bratislava

Motto:

Oftalmologička, ktorá sa vzdelávala pod vedením špičkových odborníkov z Rakúska a USA.

ČlenstvoOstatné členstvá:

 • SLK - Slovenská lekárska komora
 • SOS - Slovenská Oftalmologická Spoločnosť

Uvítanie

Strediskom vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva MUDr. Záhorcovej bola Lekárska fakulta UK v Bratislave, kde si v roku 1999 slávnostne prevzala z rúk rektora diplom o ukončení štúdia. Na potrebu rozširovania vedomostí však nezabudla ani po odchode z fakulty o čom svedčí aj úspešné absolvovanie atestačnej skúšky I. stupňa z oftalmológie. Tá bola predmetom aj jej ďalšej špecializovanej skúšky, ktorú získala štúdiom na Slovenskej zdravotníckej univerzite.

Po promócii sa MUDr. Záhorcová zamestnala na pozícii sekundárnej lekárky vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Ružinove, konkrétne na očnom oddelení. Táto skúsenosť však nebola jej jedinou. Obzor vedomostí a predovšetkým praktické skúsenosti získala tak v súkromnom očnom centre Dr. Böhma, ako aj očnej optike Svetlo. Určitý čas bola pani doktorka k dispozícii pacientom aj na Klinike oftalmológie Lekárskej fakulty UK a UNB v bratislavskom Ružinove.

MUDr. Záhorcová je v súčasnosti členkou tímu lekárov súkromnej očnej kliniky Neovízia, ktorú vedie primár a špecialista na refrakčnú chirurgiu MUDr. Radovan Piovarči. Za úspechom kliniky stoja tisíce spokojných pacientov, medzi ktorými sa nájdu aj mnohé známe osobnosti ako herci, modelky či zápasníci OKTAGON MMA.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Záhorcová je špecialistkou na diagnostiku a liečbu ochorení týkajúcich sa predného segmentu oka, teda dúhovky, rohovky či spojiviek, pričom najčastejšie sú to rôzne zápaly, infekcie a alergické reakcie. Svoju odbornosť však preukazuje aj pri refrakčných chybách, liečbe očných zákalov (sivého a zeleného) či aplikácii kontaktných šošoviek, z ktorých sa môže pochváliť aj certifikátom. Do povedomia sa však dosala najmä vďaka implantácii rohovkového implantátu, ktorú ako jediná v rámci krajiny vykonávala. Vrátane spomínaných oblastí sa pani doktorka venuje tiež laserovým operáciám, aj s použitím známeho femtosekundového lasera.

Naša ordinácia/klinika

Ako sme už spomenuli MUDr. Záhorcová okrem publikačnej činnosti a účasti na medzinárodných kongresoch pracuje na klinike NeoVízia, ktorú nájdete v bratislavskej Petržalke na ul. Röntgenovej 26.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od*
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) horní nebo dolní Od 300 €
Predlžovanie mihalníc Od 120 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Oftalmológia Bratislava
Adresa
Tematinská 5/A
Budova NsP Medissimo
85105 Bratislava
Slovenská republika

 • 100% do 1 dňa 13
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá
  odporúčanie
  od kolegov