Abdominoplastika a pruh - preplatenie poisťovňou

Anonymné
Rumery
Prešov · Vytvorené: 16. 10. 2018 · Posledná odpoveď 19. 5. 2020

Dobrý deň ,

chcela by som sa informovať ohľadom abdominoplastiky preplatenou všeobecnou zdravotnou poisťovňou. Ak mám papier od klasickeho chirurga, že mám pruh - herniu , mala by som mať nárok na preplatenie, ale ide o preplatenie celej operácie alebo len časti ? O koľkých % sumy alebo akú sumu vlastne preplatia ? Stačí prísť na plastickú chirurgiu s papierom od normálneho chirurga , že mám pruh a oni to vybavia ? Po pôrodoch mám veľmi natiahnutú kožu a nie je k ej možnosti len ju odstrániť..... Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

5 komentárov

Reklama
  • Scarlett Clinic

    · 19. 5. 2020

    Dobrý deň. Akú máte prosím poisťovňu? Scarlett Clinic Košice

  • Anonymné
    Hajkaaa
    29. 6. 2019

    ono to je asi individualne. Každy vnima bolest inak. Ale prve cca dva dni treba brat analgetika

  • Anonymné
    Hajkaaa
    7. 6. 2019

    ono každy to ma inak. Každa operacia inak boli, každy znaša bolest nejak ainak ako ostatni. Tažko povedat. Ak maš strach, kludne sa s nim na niečom silnom od bolesti porad. Čo pumpička, nechcela by si skusit?

  • Anonymné
    Liona
    21. 4. 2019

    ako velmi po operacii boli a hlavne ako dlho to boli? Ake analgetika na to pomohli? Mala si nejake špecialne, alebo ti tam niečo davali?

  • Anonymné
    luci7476627
    27. 10. 2018
    Najlepší komentár

    Dobrý deň,
    bohužiaľ sa v tomto nevyznám, ale môžem vám doporučiť sa pozriet v zozname lekárov, ktorý spolupracuje s pojisťovňou a opýtať sa jeho na detaily. Zoznam odborníkov na abdominoplastiku v okolí Prešova nájdete tu: https://www.estheticon.sk/chirurgovia/abdominoplastika-operacia-brucha
    Dúfam, som vám aspoň trochu pomohla
    Lucka

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama