BMI 36 a abdominoplastika

Anonymné
kristina82642460
Nitra · Vytvorené: 6. 5. 2019 · Posledná odpoveď 7. 5. 2019

Dobry den, mam BMI 36, nemyslim si ze som nejako extremne tucna, som tak stavana, mam dost svalovej hmoty aj sportujem, snazim sa aj v strave. Kvoli velkemu previsu brucha, diastaze a bolestiam okolo pupku, chcem ist na abdominoplastiku. Jeden lekar sa zhrozil, ked zistil ake mam bmi, ze mi plastiku neurobi. Ale inde som citala ze musi byt max 40. Tak ako to je? Je niekto v NR, PN, TN, pripadne v BA, kto mi ju urobi? Alebo mam do konca zivota trpiet depresiami? Dakujem za odpoved.

3 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    kristina82642460
    7. 5. 2019

    Velmi pekne dakujem za odpoved, samozrejme fotku poslat mozem, ale vedela by som prist aj osobne 24.06. a 26.06. budem v BA.

  • Vysoké BMI nie je kontraindikácia abdominoplastiky. Vedeli by ste nám poslať fotografiu brucha, prípadne celého tela? Potrebovali by sme Vás vidieť aby sme sa Vám vedeli korektne vyjadriť.

  • Anonymné
    registrovany_u547708
    7. 5. 2019

    Tak to neviem lebo ja mam malo svalovej hmoty skoro az minimum a tuk mam 35% az 45% na svoju vysku co je tiez vela. Kedze je to obezita a nikto si to nevsimne lebo sa to maskuje v stihlej postave.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama