Najkvalitnejšie výplne na báze kyseliny hyalurónovej

Anonymné
castiel
· Vytvorené: 8. 2. 2017 · Posledná odpoveď 30. 3. 2018

Aké sú v súčasnosti najkvalitnejšie ( a najčistejšie) výplne na báze kyseliny hyalurónovej? Som alergik (lieky, potraviny, pele, prach) a môžem si preto nechať aplikovať len materiál, pri ktorom neboli zaznamenané žiadne alergie či nežiaduce účinky. Uveďte prosím konkrétne značky a možnosti - mesto a lekár, vlastné skúsenosti. Ďakujem.

11 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    ursula
    30. 3. 2018

    Dakujem za nazor. Ide de facto o rovnaky rad kyseliny hyaluronovej, takze myslim si, ze vydrz bude podobná.

  • Anonymné
    ivet_c454831
    21. 3. 2018

    ahoj ursula s Belotero volume nemám skúsenosti, mne aplikovali Belotero Balance do nasolabiálnych rýh. O 12 mesiacov som sa rozhodla , že pôjdem znovu, pani doktorka pozerala fotky a povedala, že výplň ešte drží. Minulý rok mi aplikovala Restylane. Myslím, že u každého je to individuálne, niekomu vydrží výplň rok, niekomu menej...

  • Anonymné
    ursula
    9. 3. 2018

    Ahij, zaujimalo by ma, ako dlho vydrzi ucinok Belotero volume.

  • Anonymné
    castiel
    10. 3. 2017

    Ahojky, tak na tej kontrole som sa dozvedela, že mám vyčkať, lebo materiál ešte naťahuje vodu a nemám to chytať... Prečo len na jednej strane som sa nedozvedela. S výsledkom zatiaľ spokojná nie som, mám pocit, že aplikovaný materiál je trochu vidieť. Tak asi mi iné nezostáva, len dúfať , že sa to časom zlepší. Mám prísť na kontrolu zase o mesiac.

  • Anonymné
    ivet_c454831
    9. 3. 2017

    Ahoj castiel súdiac podľa tvojej reakcie tvoja dr. má dobré skúsenosti s Teosyalom, moja dr. v Trenčíne preferuje Belotero. Každá kyselina má niečo do seba. V konečnom dôsledku najdôležitejšia je spokojnosť klienta. A ako si vlastne dopadla, hrudky zmizli, s výsledkom si spokojná?

  • Anonymné
    castiel
    5. 3. 2017

    Ahoj Ivet, no o masírovaní mi doktorka nepovedala nič,tak to teraz robím ako si napísala...Je to trochu bolestivé. O Teosyale som si tiež predtým hľadala info a písali (asi výrobca), že je veľmi kvalitný. V ambulancii som sa ešte pýtala doktorky, či Belotero nemôže objednať, ale ona tvrdila, že s Teosyalom robí dlho a je lepší, doteraz nemal nikto žiadne komplikácie... Zajtra idem na kontrolu a uvidím, ako sa k tomu postaví...

  • Anonymné
    ivet_c454831
    24. 2. 2017

    Ahoj castiel, zvládla si to super ... ja som nemala hrudky, a neviem ako tebe, ale mne povedali, že si to mám doma masírovať, myslím 2x denne cca 5 min. O Belotero som si našla info, že má dokonalú biointegráciu, čo znamená, že sa po aplikovaní krásne uloží v koži, nepoškodzuje jej prirodzenú stavbu a štruktúru a hlavne, netvorí hrudky.
    Skús to rozmasírovať, možno hrudka zmizne.

  • Anonymné
    castiel
    24. 2. 2017
    Najlepší komentár

    Ahoj Ivet, tak už mám tiež po aplikácii... Bola som v Brne (mám to bližšie ako Trenčín či Bratislavu) a tu nepoužívajú Belotero, ale Teosyal. Na znecitlivenie mi nedali nič, ale dalo sa to vydržať. Za 1 ml som zaplatila 6000,- ČK. Po aplikácii som mala užiť Prednison. Tvár ma trochu bolí, kde tu modrinka, ale skôr mi vadí, že na jednom mieste si hmatám malú hrčku... Mala si niečo také aj ty?

  • Anonymné
    ivet_c454831
    13. 2. 2017

    castiel mne to aplikovali do nasolabialných rýh, pred zákrokom mi to sestrička natrela nejakým roztokom na znecitlivenie, čakala som chvíľku potom ma zavolali do ambulancie ... čo sa týka ceny platila som 220,0 € za 1,0 ml, výplň by mala vydržať min. 12 mesiacov, niektoré zdroje uvádzajú 7-14mesiacov.

  • Anonymné
    castiel
    12. 2. 2017

    ahoj Ivet, do akej časti tváre ti výplň aplikovali? Použili aj niečo na znecitlivenie? Koľko táto výplň vydrží?
    Zaujímala by m aj cena.... Viem, je to otázok ako na vyšetrovačke :-), ale rada by som mala čo najviac informácií.

  • Anonymné
    ivet_c454831
    10. 2. 2017

    ahoj , ja mám zistenú polyvalentnú liekovú alergiu, aplikovali mi Belotero Balance ... zákrok som podstúpila v Dermatope v Trenčíne. Po zákroku som nemala žiadnu alergickú reakciu.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama