Zbrúsenie krivých zubov a korunky

Zbrúsenie krivých zubov a korunky

Nissi  |  Visitor  |  Nitra
  • 2 odpovedí
Dobry den, chcela by som sa poradit ohladom mojich zubov, mam 26 rokov a rozhodla som sa upravit zuby. Najprv som uvazovala nad metodou Componeer,avsak pri mojich krivych zuboch by mi to asi nepomohlo. Moja zubarka mi navrhuje vytiahnut dvojky a zbrusit trojky, nasledne na ne dat 4 korunky, lenze ja sa velmi bojim tahania zubov, chcela som sa opytat, ci by sa nenasiel nejaky iny sposob, ona tvrdi ze toto bude najlepsie, pretoze mam velmi malo miesta iba na zbrusenie dvojok. Rozmyslam aj nad tym, ci by mi nepomohlo zbrusit rovno aj predne zuby a dat 6 koruniek, tym by som mala aj krajsi esteticky tvar a nemuseli by mi mozno tahat dvojky. Co by ste mi vedeli navrhnut vy? dakujem. :-)
MUDr. Dana Dugasová  |  Basic member  |  Stomatológia  |  Prešov
  • 29 odpovedí
  • 5 Páči sa mi to
Najlepším riešením pre vás by bol fixný strojček
  • 2 odpovedí
Dakujem, ten by som si praveze nechcela dat, pretoze aj tak nemam pekne biele zuby... tak som to chcela riesit tymi korunkami.

Odpoveď na Nissi

MUDr. Dana Dugasová  |  Basic member  |  Stomatológia  |  Prešov
  • 29 odpovedí
  • 5 Páči sa mi to
Obrúsenie zubov by muselo byť výrazné, z niektorých zubov bude potrebné vybrať zubnú dreň a ošetriť kanáliky, aby sa dala posunúť poloha zuba. Najprv ale je potrebné urobiť štúdijné modely a skúsiť namodelovať situáciu v ústach. .

Odpoveď na MUDr. Dana Dugasová

• 2 odpovedí
dakujem velmi pekne za odpoved. mam z toho obavy, ale dufam ze to moja zubarka zvladne, ked sa uz nic ine neda robit... :) :)

Súvisiace skúsenosti

Zlate ruky

Stojí to za to     

Pani doktorka aj aj sestricka su velmi mile, s pani doktorkou sa da na vsetkom dohodnut.a z vlastnej skusenosti ju velmi odporucam,ma fakt zlate ruky a zubky robi vynikajuco.

Keramické korunky

100% spokojnosť. Založené na 16 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí