Ako funguje prístroj Vanquish

Ako funguje prístroj Vanquish

FAQ
FAQ
  • 120 Páči sa mi to
Rádiofrekvenčná liposukcia

Čo je to Vanquish a na akom princípe tento prístroj na neinvazívnu liposukciu funguje?
MUDr. Iveta Hasová  |  Basic member  |  Dermatovenerológia  |  Bratislava
  • 20 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
Prístroj Vanquish je prvý FDA schválený prístroj fokusovaného rádiofrekvenčného poľa zameraný na efektnú likvidáciu tukových buniek v brušných partiách, dolných bokoch a vnútorných stehnách. Vanquish dokáže sofistikovane ovplyvniť podkožný tuk vďaka špecifickej frekvencii prístroja a prepracovanému algoritmu ladenia. Ladenie je proces, pri ktorom Vanquish meria v reálnom čase impedanciu podkožného tuku a prispôsobuje pole energie tak, aby sa všetka fokusovala len do tuku, resp. aby práve v tuku došlo k premene najväčšej časti energie na teplo. Tuk sa odbúrava procesom zvaným apoptóza, čo je normálny fyziologický proces v ľudskom organizme, tzv. programovaná bunková smrť. Je to prirodzený a telu vlastný proces, ktorý nie je žiadnym spôsobom škodlivý. Naopak je to najšetrnejšia metóda, ako sa tukovej bunky zbaviť.

Poraďte sa s odborníkom v odbore Laserová liposukcia

Súvisiace skúsenosti

Jessi1712 15.08.2019
Stojí to za to

Mám len 2 mesiace po zákroku no zmenu vidieť. Pán doktor Paliatka je vyborny lekár. Určite kliniku odporúčam. Všetko mi bolo dopodrobna vysvetlené, boli mi stale napomocny ak cokolvek po zakroku bolo ale nemala som ziadn... Viac 

1 Páči sa mi to  

Laserová liposukcia - Súvisiace videá

Laserová liposukcia

90% spokojnosť. Založené na 55 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí