Odstranenie tetovania

Anonymné
mslaura
Bratislava · Vytvorené: 18. 3. 2016 · Posledná odpoveď 1. 11. 2020

Dobrý deň, mala by som záujem o odstránenie tetovania na nohe s dĺžkou cca 20cm a šírkou cca 5 cm, jednofarebne čierne. Chcela by som sa spýtať ako dlho trvá proces odstránenia, kedy je navhodnejšia doba (ročné obdobie) a koľko opakovaní treba absolvovať, tiež či tetovanie zmizne úplne alebo tam možu byť nejaké komplikácie. Je relevantne aj ako dlho toto tetovanie už mám? Ďakujem.

6 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Dasa248
    1. 11. 2020

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ohľadne kliniky a odstránenia tetovania..ja som si nedávno dala tetovanie, s ktorým nie som spokojná a chcem ísť na kliniku ULK.. moc by som bola vďačná za Vas nazor a či ste boli spokojna..
    Dakujem

  • Anonymné
    Monika764514
    1. 2. 2019

    Pekný deň môžem sa spýtať už máte tetovanie odstránené

  • Anonymné
    zuza
    7. 4. 2016
    Najlepší komentár

    IDobry den, mozem sa opytat, kam chodite a ako casto, zaroven aj skusenosti s hojenim po zakrokoch? Ja som objednana do ULK v Ba, mam celkom cerstve tetovanie, velke na ramene len cierna farba. Dufam, ze zmizne co najviac, toto leto uz je pre mna aj tak pase, ale snad do buduceho z toho zmizne co najviac. Uvazovala som aj nad picosure laserom v AT, ale cena 650 eur za sedenie, neviem porovnat zatial, kolko to bude tu. Nechavam si to ako moznost, keby to tu neslo.

  • Anonymné
    erik7473979
    20. 3. 2016

    Ja chodím na odstránenie už cez rok. Bola som 12 krát a tetovanie je ešte viditeľné. Som sklamaná lebo som si myslela,že to pôjde rýchlejšie a ide to dosť pomaly ale dufam,že sa nakoniec odstráni a budem spokojná. Chodím na Q-switch do Bratislavy. Prajem veľa šťastia.

  • MUDr. Miroslav Glück

    · 19. 3. 2016

    Dobrý deň,
    ano, Q-switch laser je najvhodnejší, podľa našich skúseností je potrebných v priemere 3-6sedení s intervalmi aspoň 4 týždne.

    S pozdravom
    Dr.Miroslav Gluck

  • MUDr. Michal Jalčovík

    · 19. 3. 2016

    Odstránenie tetovania robíme špeciálnym laserom Q-switch. Treba 3 sedenia v 10 dňových intervaloch a dôjde k takmer úplnému odstráneniu.

    S pozdravom dr.jalčovík

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama