Na akné zaberá antikoncepcie, ktorú nechcem brať

Anonymné
Nika902484
Prešov · Vytvorené: 24. 4. 2020

Dobrý deň. Môj problém súvisí s akné. Mám s ním problém už od 11 rokov momentálne mám 26. Liečila som sa na kožnej ambulancii rôznymi lokálnymi liekmi ale nezaberali. V zúfalstve som začala užívať HAK a tá mi pomohla na 100%. Vyrážky uplne vymizli. Užívala som ju 5 rokov od svojich 19 rokov no tak som ju užívať prestala. Akné sa zase objavilo. Znova som sa liečila u kožnej lekárky. Bezvýsledne. Znova som začala užívať HAK užívam ju rok. Veľmi by som chcela môj problém vyriešiť bez užívania HAK, pretože sa bojím rizík najmä čo sa týka rakoviny. Ale moje akné je v takom zlom stave že s ním sa neviem začleniť do každodenneho života. Ničí ma po psychickej stránke. Akné sa mi netvorí len na tvári, čo by bol ten lepší prípad. Tvorí sa mi aj na krku, pleciach, hrudníku, chrbte a bruchu. Vyzerá to ako výsyp. Prosím Vás sú nejaké možnosti liečby, ktoré by mi pomohli? Ďakujem.

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama