Cena liposukcie brucha  

foox23
foox23 foox23
Visitor
Nitra
Poslať súkromnú správu

Dobry den,
mam 27 181 a 78 kg..postava super az na to brucho...nechapem,stravujem sa normalne a pravidelne a predsa nie a nie zmiznut.aj som cvicil ale prestalo ma to bavit.Chcel by som sa spytata,kolko by stala liposukcia.Ak by bolo mozne zaslat mi odpovoed na mail(andrejvallo@hotmail.com).Dakujem

Vďaka!  (0)
   odpovedať   
Odborníci vo vašom okolí
pong
pong pong
Visitor
Nitra
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu

Dobrý deň
Mám 60 rokov. výška 170/ váha74.Športujem prakticky celý život,ale neviem sa zbaviť tukov na bruchu a bokov.Zaujímala by ma cena operácie a množstvo odobratého tuku počas jedného zákroku.
Ďakujem Nagy

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.
Premium member
Plastická chirurgia | viacej Chirurgia
Nitra
Príspevkov: 23  ( 1)

Odpoveď na pong

Dobrý deň, cena operácie odsatia tuku vo Vašom prípade, na Avelane Clinic v Nitre, lokálnej anestézii by bola cca 900 EUR.
S pozdravom Dr.Mládek

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
Estetik - Med, s.r.o. - Centrum plastickej chirurgie, dermatológie a korektívnej medicíny

Estetik - Med, s.r.o. - Centrum plastickej chirurgie, dermatológie a korektívnej medicíny
Basic member
Žilina
Príspevkov: 60

Odpoveď na pong

p. Nagy,
realizujem liposukciu buď WAL metodou, jedná sa liposukciu vodným lučom v analgosedacii event neinvazivnu liposiciu radiofrekvenciou - Exilis. Viac na našom webe XXXXXXXXXXXXXXXXX, cenu zákroku vieme upresniť až po osobnej konzultacii

s pozdravom MUDr. Váňa

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
simka
simka simka
Visitor
Poslať súkromnú správu

dobry den ja mam 150 vysku.. 18 rokov a 60 kil... jedine s cim mam problem to je brucho a boky v poslednom roku mam stale väcsie a uz sa my urobili aj poriadne strie...rada by soim zislila cenu budem....

Vďaka!  (0)
   Reagovať   

Basic member
Žilina
Príspevkov: 60

Odpoveď na simka

Na našom pracovisku realizujem liposukciu buď WAL metodou, jedná sa liposukciu vodným lučom v analgosedacii event neinvazivnu liposiciu radiofrekvenciou - Exilis. Vzhľadom k Vášmu veku by som doporučil WAL liposukciu. Viac na našom webe XXXXXXXXXXXXXXXXX, cenu zákroku vieme upresniť až po osobnej konzultacii

s pozdravom MUDr. Váňa tel. kont XXXXXXXXXX

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
MUDr. Dušan Guba PhD.
MUDr. Dušan Guba PhD. MUDr. Dušan Guba PhD.
Premium member
Plastická chirurgia
Bratislava
Príspevkov: 206  ( 15)

Prajem vam dobry den,
Cena v tumescentnej anesteze je cca do 1000 E, v pripade celkovej anestezy plus asi 25o E.
Je vsak potrebne vas vidiet, posudit stav a charakter tkaniv, a niektore ine, i pre nas dolezite znamky.
Ak mate zaujem o konzultaciu, kontaktujte nas prosim, bud spatne mailom, alebo priamo, tel 0903 478 339.
S pozdravom, D.Guba, primar Odd.plast.chirurgie, ULK, Bratislava

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
bara
bara bara
Visitor
Presov
Poslať súkromnú správu

Mam výšku 164 važim 98 kil a potrebovala by som liposukciu hlavne brucha a bokov. Môžem vediet aka by bola cena?

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
MUDr. Ján Švehlík

MUDr. Ján Švehlík
MUDr. Ján Švehlík
Basic member
Plastická chirurgia | viacej Chirurgia ruky
Košice
Príspevkov: 87

Odpoveď na bara

Dobrý deň prajem,
Skúste prosím odhadnúť, koľko by ste boli ochotná do spomínaného zákroku investovať.
S pozdravom
MUDr. Ján Švehlík

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
Iva
Iva Iva
Visitor
Banska Bystrica
Príspevkov: 4
Poslať súkromnú správu

Dobry den ,mam zaujem o liposukciu brucha ,resp .bokov brucha ,mam 28 rokov ,vysku 170 a vaha mi kolise medzi 55-57 kg ,pred par rokmi som velmi schudla a od vtedy mam nepekne brucho,aj ked schudnem brucho resp.boky nikdy nedokazem dat prec .Chcela by som vediet,kolko by mohla stat liposukcia v mojom pripade (chapem ,ze bez osobneho stretnutia )to je tazko povedat ,ale potrebujem to vediet len priblizne a aka metoda by bola pre mna najvhodnejsia .Chcela by som tento zakrok podstupit v co najskorsom moznom case .Za reakcie vopred DAKUJEM,IVANA

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
MUDr. Ján Švehlík

MUDr. Ján Švehlík
MUDr. Ján Švehlík
Basic member
Košice

Odpoveď na Iva

Dobrý deň prajem,
bola by ste ochotná pre tento zákrok vycestovať aj do Košíc?
S pozdravom
MUDr. Ján Švehlík

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
Iva
Iva Iva
Visitor
Banska Bystrica
Príspevkov: 4
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na MUDr. Ján Švehlík

Dobry podvecer ,ano bola by som ochotna .A aky najskorsi termin by ste pre mna mali ??? Kolko by bola cena v mojom pripade a je mozne zaplatit aj na splatky ???

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
MUDr. Ján Švehlík

MUDr. Ján Švehlík
MUDr. Ján Švehlík
Basic member
Košice

Odpoveď na Iva

Dobrý deň prajem,
čo sa týka termínu operácie, tak k dispozícii je 12. júl 2012 v dopoludňajších hodinách. Na splátky operácie zatiaľ nevykonávam. Čo sa týka ceny a ďalších informácií, nemusíme to rozoberať v tejto diskusii, ale napíšte mi prosím na XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Zostávam s pozdravom
MUDr. Ján Švehlík

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
miszy1231
miszy1231 miszy1231
Visitor
Nitra
Poslať súkromnú správu

Dobrý deň, mám záujem o liposukciu brucha. mám 26 rokov, výšku 168 a váhu 54kg. po pôrode som schudla naspäť na moju predošlú váhu ale neviem sa zbaviť brucha. koľko by stála liposuckia brucha v tomto prípade ? odpíšte mi prosím na adak@post.sk

Vďaka!  (0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Liposukcia.