ktora forma liposukcie je lepsia...

Tania  |  Visitor  |  Lombardia
  • 1 Páči sa mi to
Dobry den! Viete mi povedat ktora forma liposukcie je lepsia? Tumescentna metoda alebo laser slim lipo! Kazdy doktor tvrdi ze ta jeho metoda je najlepsia! Tak sa v tom neviem nejak zorientovat! Za vase odpovede vam vopred dakujem!
MUDr. Viliam Jurášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgia  |  Košice
  • 221 odpovedí
  • 10 Páči sa mi to
V súčastnosti okrem tradičnej tumescentnej liposukcie sú v popredí laser - lipo, menej používaná ultrazvuková liposukcia a rádiofrekvenčná liposukcia ( body tite lipo ). Každé pracovisko uprednostňuje prístroj ktorým disponuje. Rovnako aj my, kedy používame rádiofrekvenciu. Podrobnejšie si môžete prečítať na našej web stránke www.plastickachirurgia.eu
s pozdravom MUDr. Viliam Jurášek
Krasotinka  |  Visitor  |  Kosice
Ahoj, predtým než som podstúpila liposukciu, som si čítala o všetkých liposukčných metódach. Keď som to správne pochopila všetky novodobé liposukcie by mali byť tumescentné, lebo sa pri nich najprv vstrekne tumescentný roztok (nerobí sa to nasucho). A potom sú rôzne metódy rozrúšania tuku - ultrazvukom, laserom, vodným paprskom a následné odsatie. Takže či už smart lipo, slim lipo, bodytite, vaser lipo alebo wall liposukcia všetky sú dobré. Ja mám skúsenosti s wall a myslím, že fajn. Určite treba poctivo nosiť elastické prádlo po lipoške a dodržiavať pokyny od lekára a nebáť sa spýtať, keď ti niečo nie je jasné. Držím prsty
Súvisiace skúsenosti
  Stojí to za to
Pred dvoma rokmi mi tu odstránili padnuté viečka, a keďže výsledok aj samotný prístup lekárov bol perfektný, tento rok som tu absolvovala aj liposukciu stehien. Je skvelé, že plastika nie je len... Viac 
Anonymous
Liposukcia
Liposukcia
  Stojí to za to
Šikovný, milý, profesionálny. Taký je MUDr. Pachman. Som mesiac po liposukci brucha. Nemám žiadne problémy. Zato mám vyššie sebevedomie a o číslo menšie oblečenie. Viac 

Súvisiace videá

Diskusia

O čom sa hovorí Reakcií celkom Posledná odpoveď
smartlipo  1 21.02.2018
Liposukcia brucha  1 01.02.2018
liposukcia  1 13.01.2018
ktora forma liposukcie je lepsia...  2 09.01.2018
Liposukcia zadku a stehien naraz  POPULAR  1 02.06.2017
Zobraziť všetky diskusie k Liposukcia
Odborníci vo vašom okolí