ktora forma liposukcie je lepsia...

Anonymné
Tania562304
· Vytvorené: 28. 8. 2017 · Posledná odpoveď 9. 11. 2019

Dobry den! Viete mi povedat ktora forma liposukcie je lepsia? Tumescentna metoda alebo laser slim lipo! Kazdy doktor tvrdi ze ta jeho metoda je najlepsia! Tak sa v tom neviem nejak zorientovat! Za vase odpovede vam vopred dakujem!

3 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    erika611
    9. 11. 2019

    Ahoj, podstúpila si wall lipo? Tiež o nej uvažujem, len by som chcela nejaké info ?

  • Anonymné
    Krasotinka425794
    9. 1. 2018

    Ahoj, predtým než som podstúpila liposukciu, som si čítala o všetkých liposukčných metódach. Keď som to správne pochopila všetky novodobé liposukcie by mali byť tumescentné, lebo sa pri nich najprv vstrekne tumescentný roztok (nerobí sa to nasucho). A potom sú rôzne metódy rozrúšania tuku - ultrazvukom, laserom, vodným paprskom a následné odsatie. Takže či už smart lipo, slim lipo, bodytite, vaser lipo alebo wall liposukcia všetky sú dobré. Ja mám skúsenosti s wall a myslím, že fajn. Určite treba poctivo nosiť elastické prádlo po lipoške a dodržiavať pokyny od lekára a nebáť sa spýtať, keď ti niečo nie je jasné. Držím prsty

  • MUDr. Viliam Jurášek

    MUDr. Viliam Jurášek

    · 4. 9. 2017

    V súčastnosti okrem tradičnej tumescentnej liposukcie sú v popredí laser - lipo, menej používaná ultrazvuková liposukcia a rádiofrekvenčná liposukcia ( body tite lipo ). Každé pracovisko uprednostňuje prístroj ktorým disponuje. Rovnako aj my, kedy používame rádiofrekvenciu. Podrobnejšie si môžete prečítať na našej web stránke.
    s pozdravom MUDr. Viliam Jurášek

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama