Odstránenie nerovností po liposukcii

Anonymné
zizi773682
Brno · Vytvorené: 22. 1. 2019 · Posledná odpoveď 28. 7. 2022

Dobrý den daju sa odstrsnit nerovnosti vzniknute tumescentni liposukci dalsiou liposukciou napr slim lipo alebo tento stav je uz konecny.Vydno to iba ked sa koza natiahne hrbolceky ako kde tuk je a kde bol vytrhnuty ndik Alca

19 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    zizi773682
    28. 7. 2022
    Najlepší komentár

    Nie nic vsetko ok len mam jizvu ale brucho super ale je to nizko plavky to schovaju

  • Anonymné
    LusY1017061
    26. 7. 2022

    Fu, takže až po tretej operácii ok?

    Ale tak super, ze ste spokojná ❤️a nič vás nebolieva alebo nejaké následky po tých operáciách?

  • Anonymné
    zizi773682
    26. 7. 2022

    No nakoniec co dopadlo zle a sla som na abdominoplastku a teraz mam brucho krasne bola som u Hyža Brno leticie

  • Anonymné
    LusY1017061
    26. 7. 2022

    Dobry den, môžem sa spýtať, ako ste dopadla po náprave? Mam podobný problém, vdaka

  • Anonymné
    karcoolerka
    29. 1. 2019

    tiež neviem čo s tým.. v dnešnej dobe modernej medicíny sa neviem dopátrať k riešeniu :/

  • Anonymné
    Davi7473385
    29. 1. 2019

    Ahoj, tak toto mi ako previs nepríde :) ale tú nerovnosť tam vidím. Tiež by ma zaujímalo, ako takýto malý hrbolček odstrániť.

  • Anonymné
    zizi773682
    28. 1. 2019

    Dobrý deň ďakujem za radu už som objednaná na yes visage Brno k vašim kolegom .Ďakujem za váš čas a záujem pomôcť mi s mojim problémom.

  • Dobrý deň,
    odporúčam Vám osobnú konzultáciu, na ktorej by sme zistili, aká metóda je pre Vás ideálna. Orientačná cena najmodernejšej laserovej liposukcie je 1200 €. Orientačná cena plastiky brucha je 1750 €.
    Pre ďalšie informácie o zákroku a objednanie sa, prosím, kontaktujte naše odborné konzultantky

    Pekný deň,
    MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.

  • Anonymné
    karcoolerka
    25. 1. 2019

    Jana: takto je to z profilu a rukou drzim to, co je navyse.... pupok drzi tu "zbytocnu" kozu.... previs je dost maly ma abdominoplastiku, fakt neviem co s tym....

  • Anonymné
    Davi7473385
    25. 1. 2019

    Ahoj, karcoolerka, mohla by si tiež vložiť foto? Keď ti zostal previs, bolo treba skôr asi na abdominoplastiku. Ale to ti mal samozrejme povedať doktor :(

  • Anonymné
    zizi773682
    24. 1. 2019

    A naju tam aj tu razovu vlnu a aj balicky mne vravela ze 4 sedenia ktore sa opakuju po 3 tydbech 4000 plus minus tak to neje take strasne ?

  • Anonymné
    zizi773682
    24. 1. 2019

    Nemozes mi poslat foto kludne ti dam tel mozeme si zavolat?!

  • Anonymné
    karcoolerka
    24. 1. 2019

    ok pozrem to :)

  • Anonymné
    karcoolerka
    24. 1. 2019

    no ja to mam po slimlipo... tuku bolo dosteho dost (robil mi to na 2x) a ostal mi tam previs :( pocula som uz o tej vlne, aj som bola v jednom salone, kde maju tie masinky na to, ale nezarucili mi, ze to pomoze, tak som na to ani nesla.... ak pojdes, daj vediet prosim ta :)

  • Anonymné
    zizi773682
    24. 1. 2019

    Sla by som nekam na konzultaci medicom su super

  • Anonymné
    zizi773682
    24. 1. 2019

    Mne povedala doktorka ze to je ta dotrhana tukova tkan a zrusty kde je a kde bola nerovnomerne odebrana.tukova tkan .Idem na slim lipo mam tam vraj dost tuku tak by sa to malo pomocou toho lejzru stratit ktoru to vlastne rozpusti a potom sa to za pomoci tenkej kanlky odsaje A este to po operacii podporit ultrazvukovov vlnou a budem dufat ze to bude dobre trapi ma to dlho.Ale hold tumescentni liposukce ma tieto rizika ze to moze vzniknut a nemusi.

  • Anonymné
    karcoolerka
    24. 1. 2019

    Ahoj, mne ostali tiez nerovnosti na bruchu, nad pupkom mam taky "hrb", co je vlastne zbytok "nenarovnanej" koze, tiez neviem, co s tym :(

  • Anonymné
    zizi773682
    23. 1. 2019

    Ahoj Janka je to 8 rokov ale tie nerovnosti tam su uz od zaciatku.Ak priberiem je to viac vydno. Stav nemenny. Vydno to hodne ak tu kozu natiahnem. Bolo to sposobene tym ze mi to delal doktor v celkovej narkoze spolocne s prsiami co som sa dnes dozvedela ze nebolo spravne lebo si doktor nevie skontrolovat nerovnosti.Co mi nepovedal!!!Nic menej idem na slimlipo v breznu a malo by sa to stratit.Doporucuju mi to este podporit po operaci razovov vlnou a dufam ze to bude dobre a ja budem konecne stastna?

  • Anonymné
    Davi7473385
    23. 1. 2019

    Ahoj zizi, mohla by si priložiť fotky? Na akej oblasti tela ti robili liposukciu a ako dlho máš od zákroku? Jana

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama