modelacia prs

Anonymné
slnecnica20
· Vytvorené: 29. 11. 2008 · Posledná odpoveď 2. 7. 2019

Uz vyse roka nekojim a moje prsia po tehotenstve vyzeraju horzne, su ovisnute, mam velkost 75D, chcela by som aby boli pevne a pekne, nechcem zvacsovat, skor iba spevnit....chcela by som sa spytat ci staci na tento zakrok iba modelacia prs na koho sa mam obratit...dakujem

21 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Hajkaaa
    2. 7. 2019

    ani po zakroku si nemala žaidne bolesti? Alebo si mala nejake silne analgetika?

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    17. 5. 2019

    Prosím Vás na akej klinike v Košiciach pracujete ?

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    11. 3. 2019

    Otázka na: MUDr. Pavol Kačmár "
    Prosím: kde presne teraz pracujete v KOŠICIACH ?

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    11. 3. 2019

    Dobrý deň.. "
    Kde teraz pracujete..?

  • Anonymné
    rosalinda
    7. 5. 2013
    Najlepší komentár

    Este som zabudla Vam napisat moja velkost bola aj pred operaciou 70B no kedze som pred par rokmi schudla 17 kg prsia sa mi velmi zmensili a ovysli cize zdvihnutie bolo nutne vlastne mi len natiahol kozu a posunul a vyformoval dvorce samozrejme vyformoval celkovy tvar prsnikov....no teraz uz mam viac ako 3 mesiace po zakroku a prsia su krasne bolesti ziadne...

  • Anonymné
    rosalinda
    7. 5. 2013

    Dobry vecer ja som s panom dr.Fabrym bola velmi spokojna jedina vec co ma zaskocila ked mi po operacii oznamil ze nemaju pre mna podprsenku lebo som velmi utla a taku malu nemali no hned som ju sice nepotrebovala pretoze cca 4 dni po operacii az vam daju dole bandaz ktoru Vam daju hned po operacii no po jej vyzleceni treba nasadit hned podprsenku pevnu typ sportovu ktora je zahrnena v cene zakroku a doktor ju ma zabezpecit no v mojom pripade to bol trosku chaoz no nakoniec som si ju na svoje naklady samozrejme musela objednat cez internet...tak Vam touto cestou radim hned sa pytajte pred zakrokom ci nebude problem s podprsenkou...inac so zakrokom som velmi spokojna konecne mam pevne prsia ako som vzdy tuzila drzim palce

  • Anonymné
    moonii
    6. 5. 2013

    Dakujem za odpoved. no ja sa chystam tak na jesen ked nebude tak teplo na modelaciu. A s dr. Fabrym ste bola spokojna? Mne prisiel velmi prijemny. A aku ste mali velkost? Ja mam teraz 75 C-D a chcela som aj zmensenie ale povedal ze staci nadvihnut :)

  • Anonymné
    rosalinda
    5. 5. 2013

    Dobry den prajem ja som s vysledkom velmi spokojna a vrele odporucam kazdej zene urcite to kazdej zdvyhne sebavedomie a bude so sebou istejsia.na akekolvek otazky rada odpoviem pytajte sa co vas napadne aj mne tato diskusia vela pomohla....

  • Anonymné
    moonii
    3. 5. 2013

    Dobry vecer mozem sa opytat ako vam dopadla operacia? Ste spokojna ja mam it tiez na tento zakrok :)

  • Anonymné
    anetka777
    22. 2. 2013

    Dobrý deň Veronika,
    Chcem postúpiť modeláciu pŕs, a tiež mi na klinike povedali, že stačí pevná športová podprsenka. Môžem Vás poprosiť poslať mi foto podprsenky. Vopred ďakujem.

  • Anonymné
    rosalinda
    31. 1. 2013

    Dakujem ti z celeho srdca si poklad Veronika...tak teda pekne pracuj a tesim sa ze este existuju ludia ktori su ochotni pomoct....fakt mi to velmi pomoze ak mi posles fotto tej podprsenky mamina ju dnes musi kupit tak nam to velmi pomoze...napis cokolvek co ta napadne tesim sa paaaaa

  • Anonymné
    Veronika80183
    31. 1. 2013

    Poslala som ti mail, iba skus kuki ci ti neprisiel nahodou do spamu:)

  • Anonymné
    Veronika80183
    31. 1. 2013

    Ahojky som teraz v praci, doma budem okolo 16-17 hod tak ti napisem ak najdem aj ti odfotim moju podprsenku ako ma vyzerat,zavolam na kliniku kde ma operovali a opytam sa na tu podprdu! Neboj vsetko bude super:) Hlavne usmev uz mame prsia o akych sme snivali :)

  • Anonymné
    rosalinda
    31. 1. 2013

    ahoj Veronika dakujem velmi pekne za spatnu reakciu tiez som toho isteho nazoru no bohuzial teraz nemam vela moznosti zajtra mam prist do Bratislavy aby mi dal doktor dole obvaz...kedze po operacii niesom schopna behat po obchodoch a zhanat este ze mamina mi bola ochotna nieco obzriet no tiez nevedela aka ma byt podprsenka.pan doktor ked som mu telefonovala len povedal ze ma byt taka ako sportova aby bola pevna a priliehava no zda sa mi to velmi neprofesionalny pristup....prosim ta pekne ak mozes mi opisat svoje pocity po operacii ako dlho si sa liecila teda pohybovo obmedzovala ako dlho si pocitovala bolesti cokolvek ta napadne so svojich pocitov napis mi prisim na moj email budem ti velmi vdacna dakujem
    Dakujem moccc Lucia

  • Anonymné
    Veronika80183
    31. 1. 2013

    Dobry den, to co citam je strasne! Oni su predsa povinny Vam tu podprsenku zohnat a nasadit!!Zavolajte si na tu kliniku a opytajte sa aspon od akej firmy resp. aku znacku objednavaju pre ine pacientky, a potom si tam objednajte. Toto je neprofesionalne! ak chcete napiste mi vas email, poradim vam. Ja som uz rok po modelacii:)

  • Anonymné
    rosalinda
    30. 1. 2013

    Dobry den som prave den po operacii prsnikov slo u mna o spevnenie,operacia sa konala v BA a vykonaval mi ju pan doktor Fabry ohladne vysledku vam napisem neskor kedze este som ich nevidela no chcem sa spytat ohladne podrsenky ci mi viete poradit aka je najvhodnejsia povodne mi ju mali dat v nemocnici no pan doktor mi povedal ze taku malu teda s uzkym pasom nenasli ze si ju mam zakupit tak by som chcela poradit aka by bola najvhodnejsia....za rady vopred moc dakujem

  • Anonymné
    tala65
    16. 7. 2012

    a ako je to pri velkosti 75 b myslite si že by bolo potrebne použit aj implantaty?

  • Anonymné
    kikus93995
    23. 4. 2012

    Dobrý deň, počula som veľmi dobré ohlasy na MUDr. Červeňa,a viem, že operovať by som sa dala len jemu. A preto sa chcem spýtať, či mám počkať s operáciou až po deťoch alebo môžem si to dať aj teraz a nič mi to nenaruší. Mám totižto 20 rokov. Prsia pravdaže až po pupok. Keďže mi narástli veľmi veľké 85E a vzhľadom nato že som príliš schudla. Už nemajú tú správnu konzistenciu aké by mali mať. Veľmi sa hambím aj vyzliecť pred priateľom, alebo keď som na kúpalisku. Podprsenky používam výhradne len minimizerky, v tom moje prsia vypadajú parádne. No neviem. Ale každý ma prehovára nech ešte počkám, a dám si to spraviť až po deťoch. Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Kristína

  • AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň

    · 1. 12. 2008

    Velkost 75 D je urcite postacujuca- az nad mieru a implantaty nie su nutne. Staci modelacia- zodvihnutie a spevnenie. V dobre indikovanych pripadoch je to velmi efektivna operacie.
    S pozdravom Dr.Cerven- Banská Bystrica.

  • Anonymné
    slnecnica20
    30. 11. 2008

    Mam 22 rokov a inym sposobom by sa moje prsia spevnit nedali? myslim kremy alebo tabletky, uz som toho vyskusala az az, ale nedokazem sa zmierit s tymto komplexom,ved som este mlada zena a nechcem sa skryvat...je tento zakrok velmi bolestivy a aka je predpokladana doba liecenia. Som z vychodu a ani neviem na ktoreho odbornika sa obratit,kedze nikto z mojho okolia nema s tymto skusenosti...a nechcela by som potom preklinat,ze som sa na to vobec dala...

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama