Modelácia prsníkov a redukcia hmotnosti

Modelácia prsníkov a redukcia hmotnosti

IvanaJ  |  Visitor  |  Kosice
Dobrý deň.Mám pomerne veľké prsia 80/E a chcela by som podstúpiť Modeláciu prsníkov možno aj mierne zmenšenie.Ale plánujem aj schudnúť cca 10kg a neviem či mám počkať na Modeláciu až po schudnutí.ďakujem
naty68  |  Visitor  |  Bratislava
Dobrý deň! Odborne vám odpovie lekár, ja som sa rozhodla sama. Schudla som pred operáciou 12 kg. Nič drastické, bolo to v priebehu pol roka. Som presvedčená, že keby som chudla po operácii, prsia by nedržali formu. Moja veľkosť bola 80/J-K, neskôr možno 80/I, široké a ovisnuté. Rezy sú dlhšie, brala sa aj prebytočná koža, ostatné musím doladiť cvičením.
Ako to myslíte,že rezy sú dlhšie? Odkiaľ kam až siahajú? Ďakujem
AliAli  |  Visitor  |  Zilina
Dobry den. Ak planujete schudnut viac ako 5 kg tak je lepsie pred operaciou. Citala som v diskuzii od dr. Ze max. Pohyb vahy by mal byt + - 3kg max.
Ďakujem pekne za odpoveď 🙂
Súvisiace skúsenosti
Modelačná operácia prsníka- asymetria
Modelácia prsníkov (Mastopexia)
  Stojí to za to
Dobrý deň. Ďakujem pánovi MUDr.Juráškovi a jeho kolektívu za nádherne vykonanú prácu a vynikajúci prístup. Som po modelačnej operácii prsníka iba mesiac a moje prsia sú nádherné. Pán doktor je... Viac 
Stastne podakovanie - modelacia prsnikov
Modelácia prsníkov (Mastopexia)
  Stojí to za to
Podstupila som obojstrannu mamaredukciu / pexiu prsnikov u p. Mudr. Viliama Juraseka, na Plasticekj a kozmetickej chirurgii na ul. Krivej v Kosiciach. Na tento zakrok som sa odhodlavala vela rokov... Viac 

Súvisiace videá

Odborníci vo vašom okolí