Skusenosti s obriezkou

Anonymné
Marian738153
Bratislava · Vytvorené: 23. 8. 2018 · Posledná odpoveď 22. 1. 2020

Zdravím všetkých týka sa to hlavne pánov prosím vás našiel by sa tu niekto kto by sa somnou podelil o svoju skúsenosť čo sa týka obriezky ?? Na na zajtra termín ale po prečítaní niekoľkých príspevkov ktoré sem ľudia dávajú sa toho začínam celkom báť je tu niekto kto toto už podstúpil a podelí sa so mnou o skúsenosť ?? Ďakujem

4 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    fridrich
    22. 1. 2020

    Dobrý deň,Chcel by som sa Vás opýtať že som po obriezke ale mám problém
    že sa robím rýchlo že mám predčasnú ejakuláciu a na internete píšu že sa
    urobím pomaly že mi to bude trvať pokiaľ sa urobím že to mi zlepší výdrž
    sexu alebo ejakulácii a že sa tým keď mám obriezku tak sa mi to má
    odstrániť ten problém s predčasnou ejakuláciou alebo erekciou....
    Ďakujem

  • Anonymné
    Pavol711489
    27. 8. 2018

    Kde robili zákrok,koľko to stálo?Aký je pohlavný život.

  • Anonymné
    RadoK
    26. 8. 2018
    Najlepší komentár

    Nemaj obavy, nieje to žiadna katastrofa. Robí sa to v lokálnej anestéze, takze nič necitis. Následne to začne nepríjemne bolieť, ale lieky proti bolesti to stiahnu. Vypýtaj si na prvý týždeň lieky na bolesť s tramalinom, sú silne a uľavia. Ja som s nimi normálne chodil do práce, aj keď to nebolo úplne komfortne. Pamätám si, že som si musel robiť prevezy každý deň jeden krát, miesto obriezky potrieť hrubou vrstvou framykoinu a obviazat. Asi tri týždne to trvalo, kým sa vstrebali stichy, potom to už len odpuchalo. Do mesiaca som bol úplne ok. No a čo sa estetickej stránky a funkčnosti týka, stalo to zato a šiel by som opäť. Keď máš otázky, kľudne sa mi ozvi.

  • Anonymné
    Pavol711489
    25. 8. 2018

    Aj ja uvažujem nad obriezkou,ale nie som rozhodnutý ako aj Vy.Obriezka má veľa výhod ale keď to nebude spĺňať moje predstavy ,už to nejde vrátiť späť.Takže som na mŕtvom bode.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama