lipomy

Anonymné
rytes
· Vytvorené: 12. 6. 2009 · Posledná odpoveď 27. 11. 2012

Ako sa dajú liečiť lipomy?

9 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    lvan7473043
    27. 11. 2012

    Dobrý deň, záleží od kraja, kde žijete. V každom väčšom meste nájdete dermatologické centrum. V Bratislave Vám doporučujem Kliniku Esthetic, priamo MUDr. Lipkovú,
    Pekný deň, Lucia

  • Anonymné
    zofre176249
    26. 11. 2012

    viete mi aj také centrum odporučiť? nejaký kontakt...?

  • Anonymné
    lvan7473043
    25. 11. 2012

    Dobrý deň, doporučujem Vám dohodnúť si osobné stretnutie v dermatologickom centre. Odstanenie lipomov je mozne chirurgicky alebo laserom. Potrebna je vsak prvotna konzultacia s lekarom, ktory Vam navrhne postup a povie Vam kolko Vas zakrok bude stat.
    Pekny den prajem
    Lucia Vanco, Bioderma

  • Anonymné
    mamina
    24. 11. 2012

    Chcela by som priložiť foto k príspevku zo dňa 28.5.2011.

  • Anonymné
    zofre176249
    24. 11. 2012
    Najlepší komentár

    mám po tele viac lipomov cca 60 dali by sa všetky odstrániť ? a približne čo by to stálo?

  • Anonymné
    mamina
    29. 5. 2011

    Chcela by som dodatočne priložiť foto k predchádzajúcemu príspevku.

  • Anonymné
    mamina
    28. 5. 2011

    Dobrý deň, mám lipom v oblasti žalúdka. Lekár internista ma na to upozornil asi pred 13 rokmi, keď som tam chodila na gastroskopické vyšetrenia kvôli helicobakteru. Odvtedy to sledujem a zdá sa mi, že je väčší. Roky mám žaludočné problémy,šťavy, nafukovanie.Už som sa s tým naučila žiť za pomoci antacíd . Vadí mi, keď som nafuknutá, čo mi spôsobuje tlak v tej oblasti, kde je ten hrboľ - niečo ako kolika a mám pocit, že mi to tam zavadzia. Čo sa dá s tým robiť? Chirurgické odstránenie lipomu by mi hradila poisťovňa?
    Ďakujem za odpoveď.

  • Chirkoz Medical Clinic

    · 15. 6. 2009

    Dobrý deň prajem,

    lipóm je možné riešiť chirurgicky a taktiež i laserom. Vhodné metódu liečby Vám určí chirurg po osobnej návšteve. V prípade záujmu a Vašich ďalších otázok nás môžte kontaktovať

    S pozdravom

    tím jednodňovej laserovej chirurgie,estetickej chirurgie, chirurgie ruky a dermatovenerológie.

  • Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

    Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

    · 14. 6. 2009

    lecba lipomu je mozna mnoha smery ale jeden z nejelegantnejsich a bez jizvy je rozpustit v loklani anestesii laserem- laserlipo
    zaslete foto

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama