Znamienko na intimnom mieste

Anonymné
eva99930
Košice · Vytvorené: 18. 6. 2012 · Posledná odpoveď 15. 4. 2013

Dobry vecer mam dcerku 3.roky bude mat.ma znamienko 2.cm.na intimne miesto kozna lekarka ma odporucila do kosic Univerrzitna nemocnica L.Pasteura kosice,bola som tam mynuly rok,povedali nam ze ma sa to odstranit,ale ze zatial to nieje vazne,objednali ma na zakrok,ale bohuzial ma neprijali.Tak neviem poradte mi.Dakujem.

2 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    zuzu
    15. 4. 2013

    ...dobry den!
    Chcela by som absolvovat operaciu hemeroidov,ale zitila som ,ze mam dole v okoli onecnika a pri vchode do posvy papylomi....cim by som mala zacat s odstranovanim? alebo sa to da aj sucasne odstranit leasrom? Ako dopredu sa sa musi objednat avyzaduje sa aj sprievodny papier od gynekologa ,alebo od vseobecneho lekara?
    Som na tom zle psychicky po zisteni tejto choroby. Dakujem za skoru odpoved.

  • Anonymné
    eva99930
    1. 7. 2012

    Dobry vecer mam dcerku 3.roky bude mat a ma znamienko 2.cm.na intimne miesto kozna lekarka ma odporucila do kosic v nemocnici.univerzitna nemocnica L.Pasteura bola som tam mynuly rok a povedali mi ze to nieje vazne,ale musi sa to odstranit,aj ma objednali na zakrok,ale bohuzial ma neprijali,lebo ze to nieje vazne.Tak neviem mozete mi niejako poradit dakujem.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama