Gynekomastia- liečenie bez operácie

Anonymné
feri131970
Bratislava · Vytvorené: 26. 9. 2012 · Posledná odpoveď 9. 7. 2013

prosím Vás mohol by som sa spýtať čo treba robiť ked mám gynekomastiu ale operáciu by som bral ako poslednú možnosť, chcel by som vedieť či naozaj u ľudi pomohla aj liečba nejakými liekmi, chcel by som sa spýtať ku komu mám vlastne isť, teda k akému lekárovi aby mi poradil, resp. predpísal nejakú liečbu dakujem vopred za odpoved

3 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    rollo
    9. 7. 2013
    Najlepší komentár

    Zdravim, chcel by som sa spytat ci pri liecbe tymi hormknamk sa mi ta zlaza zmensi ? Dakujem

  • Anonymné
    Matybb
    1. 4. 2013

    Dobry den ,mam dotaz:operacia gyno je trvaleho charakteru resp.stav pred operaciou je nevratny?cize nemoze sa stat ze po operacii to chytim znovu?

  • MUDr. Ján Švehlík

    · 27. 9. 2012

    Dobrý deň prajem,
    najprv navštívte svojho obvodného lekára, ktorý by Vás mal odporučiť k endokrinológovi. Ten by mal prevziať réžiu Vášho stavu na úvod a až keď vyčerpá všetky možnosti, nasleduje operácia. K tej budete ešte potrebovať USG vyšetrenie prsníkov.
    S pozdravom a prianím pekného dňa
    MUDr. Ján Švehlík

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama