Asymetrické nosné dierky po rhinoplastike

Anonymné
lucia23594
Bratislava · Vytvorené: 29. 9. 2017 · Posledná odpoveď 13. 10. 2020

Dobrý deň, pred dvomi dňami som absolvovala celkovú rhinoplastiku (otvorenú). Dnes ráno po odstránení tamponády som si všimla, že nosné dierky sú nesúmerné, majú odlišný tvar i veľkosť a dosť ma to vystrašilo. Môže za to opuch alebo je to zle spravené? Prikladám aj fotografiu...Ďakujem vopred za odpovede !

8 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    anie
    13. 10. 2020

    treba čas , minimálne rok

  • Anonymné
    Terezka962561
    11. 10. 2020

    Oprava nesymetrické...

  • Anonymné
    Terezka962561
    11. 10. 2020

    Ja som 2 roky po a tento problém sa nevyriešil. Mala som ich asymetrické aj pred operáciou, lenže so spadnutou špičkou to nebolo vôbec vidieť. Teraz je to vidieť veľmi a hlavne na fotkách. Momentálne zvažujem ďalšiu operáciu, pretože je to veľmi viditeľné.

  • Anonymné
    Monika29
    27. 9. 2020

    Dobry den, mam ten isty problem. Chcem sa spytat s odstupom casu vyriesil sa Vas problem? Dakujem

  • Anonymné
    vanilka26
    8. 11. 2017

    Ja uz idem po stvty krat ???Vobec sa mi ten nos nepaci ani dr.

  • Anonymné
    Adreas
    7. 11. 2017

    Ahoj mám presne ten istý problém mne z jednej strany vidno až do nosu druhá je v pohode rozdiel v dĺžke 4/5mm na dĺžku som 14 dní po operácii

  • Anonymné
    vanilka26
    6. 10. 2017
    Najlepší komentár

    AJ ja som to mala, ale mne to neodznelo, neodpuchlo..Je to take iste aj po 8 mesiacoch :-(

  • MUDr. Jozef Fedeleš PhD.

    · 29. 9. 2017

    Dobrý večer Lucia, pokiaľ ste nemala asymetriu aj pred operáciou, alebo sa nejednalo aj o dohovorenú úpravu šírky nosných dierok, ide len o nesymetrický opuch. Ten Vám ale odoznie.
    S pozdravom,
    Dr. Fedeleš

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama