Kto dokáže urobiť barbie nos

Anonymné
WhiteAngel
Bratislava · Vytvorené: 13. 1. 2020 · Posledná odpoveď 20. 1. 2020

Dobrý deň. Viete mi prosím odporučiť niekoho na Slovensku, kto dokáže urobiť "barbie nos"? Taký, ako vedia urobiť napr. lekári v Turecku. Nos mám už raz urobený, ale teda s mojím ideálom krásy určite v súlade nie je, potrebovalala by som preto reviznu op. A s výsledkom podľa mojich predstáv. Poradí niekto? Pripadne dá referenciu a možnosť pozrieť si odvedené práce. Ďakujem

8 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    WhiteAngel
    20. 1. 2020

    Dostala, možno som to vyhodila, musím pozrieť doma.
    Neviem prečo mi sem nešli vložiť fotky...

  • Anonymné
    DoKtoR740620
    20. 1. 2020

    Operačný protokol / prepúštaciu správu ste dostali? Ak nie potom zistiť od chirurga, ktorý operoval.

  • Anonymné
    WhiteAngel
    20. 1. 2020

    Keď ja už si ani nepamätám, čo konkrétne mi bolo robené... Mala som taký nos s hrbolom... Přidám sem aj foto, aký mám teraz a aký by som približne chcela...

  • Anonymné
    DoKtoR740620
    19. 1. 2020

    Barbie nos efekt najčastejšie vznikne pri technikách push down a let down a to aj u nosov, s menej priaznivou anatómiou kde by bežná redukčná+štruktuálna rhinoplastika zlyhala napr ak je (koreň nosu zarovno s čelom) avšak u nosov ktoré neboli operováné ak ste mali septoplastiku tak celkom určite nie a po prvej operácii možno... doktor musí vidieť aspoň foto a čo sa s nosom robilo najlepšie osobná návšteva. Tieto techniky robia len v Turecku, ale len niektorí doktori, ak by ste išli touto cestou potom len s doktorom čo sa vyslovene špecializuje na túto metódu.
    Ceny sú rôzne od 1400-8000€ v Turecku. V Taliansku 10000€ závisí od dĺžky operácie ak už máte čast septa odstránenú potom asi tá horná hranica, lebo by museli použiť štep z rebra (7-8 hod operácia). Keďže ste už jednu operáciu mali je pravdepodobné, že mnoho chirurgov odmietne druhú operáciu, hlavne ak to je dobabrané. Nikto nie je kúzelnik teda, že jeden doktor to doorie a ďalší má potom spraviť zázrak...
    Druhá možnosť štruktuálna rhinoplastika, mená doktorov ak tak cez správu.

  • Anonymné
    WhiteAngel
    19. 1. 2020

    Hej, tiež som skepická. Myslím, že na Slovensku plastická chirurgia nie je až na takej úrovni, čo je veľká škoda..
    Ako teda dosiahnuť barbie nos čo najpohodlnejšie a za priaznivú cenu? Ak máte tip...

  • Anonymné
    DoKtoR740620
    18. 1. 2020

    Na Slovensku asi ťažko. To sú veľmi ťažké operácie aj pre tých, ktorí ich denne vykonávajú a tiež dosť drahé a nebezpečné. Typ na chirurgov možem dať ale nie v SR, to by sme hľadali márne. A ak predsa len niekto v SR má barbie nos po rhinoplastike bolo vďaka šťastnej anatómii nosa kde chirurg prešiel raz pilníkom.

  • Anonymné
    WhiteAngel
    18. 1. 2020
    Najlepší komentár

    Po zadaní Dr. Ken do Googlu, mi bol ponúknutý seriál. Trochu som zostala zaskočená, p. doktor, a nerozumiem, čo ste tým mysleli... Alebo zle googlim..?

  • MUDr. Viliam Jurášek

    MUDr. Viliam Jurášek

    · 18. 1. 2020

    Dr. Ken.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama