Necitlivosť špičky nosa po operácii

Anonymné
anda
Bratislava · Vytvorené: 25. 9. 2014 · Posledná odpoveď 9. 12. 2019

Dobry den,
Ak je nos , konkretne spicka po operacii necitlivy /cca mesiac,dva/ znamena to, že tam pretrvava este mensi opuch? Ak nos , špicka zacne byt kompletne citliva, može nos, špička "sadnut", alebo necitlivost neznamena este zemnu tvaru? Dakujem

8 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    anie
    9. 12. 2019

    Dobrý deň pán doktor Fedeleš , som mesiac po kompletnej operácii nosa a špičku nosa mám nie lenže necitlivú , ale aj tvrdú ako kameň. Samozrejme je to krátka doba a opuch je viditeľný len či je to v poriadku. Môj operatér mi nedoporučoval masírovať a nemám v úmysle neposlúchnuť , ale či tam nie je riziko zlého zrastenia alebo zjazvenia mäkkej časti nosa.
    Ďakujem za odpoveď

  • Anonymné
    Sati
    26. 9. 2014

    Tvar sa isto ešte trošilinka zmení....

  • Anonymné
    anda
    26. 9. 2014

    Ďakujem za reakciu pán Fedeleš.
    Prajem všetko dobré.

  • MUDr. Jozef Fedeleš PhD.

    · 26. 9. 2014

    Dobrý deň,
    citlivosť so zmenami na nose nesúvisí. Postupne sa navráti. Na špičke nosa pretrváva jemný opuch pooperačne dlhodobo, až po dobu 1 roka.
    S pozdravom,
    Dr. Fedeleš

  • Anonymné
    anda
    26. 9. 2014

    Ďakujem za reakciu pani Kubeková
    želám všetko dobré
    Anda

  • ESSUR Clinic

    · 26. 9. 2014
    Najlepší komentár

    Dobrý deň

    Citlivosť sa určite časom dostavý, treba dodržiavať doporučenie operatéra, masírovať zľahka noštek, tvar je ešte nie definitívny a môže tam bzť ešte opuch.

    Pekný deň Kubeková - sestra Essur Clinic

  • Anonymné
    anda
    26. 9. 2014

    Dakujem za odpoved :) skor ma zaujimalo, ci citlivosť potom este trosku ovplyvní tvar, ci mate tu skusenost nejde o vela ide o mm, len som chcela vediet skusenost ci ta spicka, ktora je teraz necitliva len troska po citlivosti zmení tvar resp teda "sadne" :)

  • Anonymné
    Sati
    26. 9. 2014

    Určite ti nos ešte ,,sadne",je to kratka doba a citlivosť v nose sa ti bude vracať postupne,cca trištvrte roka.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama