Nos nesedí mojej tvári

Nos nesedí mojej tvári

EvaB  |  Visitor  |  Fribourg
  • 2 odpovedí
Ahojte,
Rozhodujem sa či podstúpiť rhino alebo nie. Môj nos sám o sebe nie je až taký katastrofický, len si myslím, že nesedí mojej tvári. Poradí mi niekto nejakého dobrého doktora, alebo možno iné alternatívy? Potrebovala by som niekoho, kto by mi povedal, Tak toto a toto by som upravil na tvojej tvári, aby si vyzerala sviežejšie/sumernejšie/normálnejšie.
Ďakujem
E
Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie  |  Premium member  |  Bratislava Praha, Brno, Ostrava
  • 70 odpovedí
  • 13 Páči sa mi to
Dobrý deň,
Klinika YES VISAGE vykonáva jak modernú operáciu mäkkého nosu, tak kompletnú rhinoplastiku.
Dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberieme na osobnej nezáväznej konzultácii. Pre objednanie sa prosím kontaktujte naše odborné konzultantky na čísle 02/  208 ... Zobraziť číslo 208 77 777  Telefón alebo e-mailom na bratislava@yesvisage.sk.

Pekný deň,
MUDr. Gabriel Šlárko
www.yesvisage.sk
MonikaM  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 2 odpovedí
Dobrý deň,
ja Vámmôžem doporučiť pána doktora Boháča a to hlavne z osobnej skúsenosti. V prípade otázok mi napíšte správu.
Pekný deň
Monika

Súvisiace skúsenosti

Marianna K. 31.08.2011
Stojí to za to

Pred návštevou Interklinik som absolvovala aj konzultácie v iných zariadeniach. Nikde som nemala taký pocit dôvery a pohodlia. Odporučila som ich aj sestre s problematickou pleťou, kamarátkina mama tu po facelifte omladl... Viac 

K_ 13.09.2017
Stojí to za to

Chcela by som sa poďakovať MUDr. Dziubanovi, ktorý mi splnil sen o úprave nosa. Ďakujem za jeho profesionálny a priateľský prístup. Poďakovanie patrí aj celému personálu, ktorý sa podieľal na tomto zákroku.

4 Páči sa mi to   4 Komentárov  

Operácia nosa (Rhinoplastika) - Súvisiace videá

Operácia nosa

92% spokojnosť. Založené na 2502 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí