Odborník a klinika na operáciu nosa

Odborník a klinika na operáciu nosa

Den_y  |  Visitor  |  Bratislava
  • 3 odpovedí
Poprosím o radu, nemám skúsenosti v tomto smere. Je veľmi veľa kliník a potrebovala by som radu, pre ktorého odborníka a kliniku sa rozhodnúť na operáciu nosa (rhinoplastika). Hlavne aby boli pacienti 100% spokojní s operáciou.
DoKtoR  |  Visitor  |  London, City of
  • 13 odpovedí
  • 3 Páči sa mi to
Ak potrebujete radikálne zmenšenie nosa alebo zväčšenie tak v SR a ČR nič... ak len jednoduchú operáciu SR/ČR napr máte minimalný hrb, úzke dorzum...
Prezrite si komentáre v recenziách aby ste neskončili u nesprávneho chirurga.
Môžete skúsiť Doc Mešťáka ak Vás odmietne potom asi máte zložitejší nos, má v celku dobrý odhad čo dokáže zvládnuť. Doc Válka je presne opačný prípad, "zvládne všetko".
  • 3 odpovedí
Ďakujem Vám za radu, myslím si že je na Slovenku dosť veľa odborníkov práve preto som chcela radu , a vy ste práve napísali len toho jedného a ak má byt taký odborník mal by zvládnuť všetko a netriedit podľa zložitejšieho nosa alebo opačne. Je to môj názor, niesom prípad ktorý by mal zložitý nos. Každý pacient ktorý chce ísť na nejaký zákrok a platí si zaň čaká že všetko dopadne veľmi dobre a dúfa v 100% úspešnosť operácie.

Odpoveď na Den_y

• 13 odpovedí
  • 3 Páči sa mi to
Tak ako píšete mal by zvládnuť všetko, v SR nikto nerobí skutočnú kompletnú rhinoplastiku. Teda ak by ste potrebovali napr. odstrániť nerovnosť z chrupavkovej časti musíte nájsť chirurga, ktorý to vie a praktizuje každý deň, pochybujem, že u nás niekto taký je. Ďalšia vec píšete, aby pacienti boli 100% spokojní, možno 1% operácii má 100% spokojnosť vždy je tam nejaká nespokojnosť, ide len o to aká veľká je, teda či sú pacienti po operácii nútení podstúpiť revíznu operáciu. Ak je u nás dosť veľa odborníkov na rhinoplastiku ako píšete, nebude pre Vás problém nejakého nájsť.

Odpoveď na DoKtoR

• 3 odpovedí
Práve preto píšem sem, kto má skúsenosť s týmto zákrokom. Ja skúsenosť nemám, len každý kto chce podstúpiť taký zákrok hľadá kliniku a je ich veľmi veľa tým pádom aj asi zrejme veľa odborníkov. Práve tu nastáva problém že na koho sa obrátiť kto je skutočný odborník. Keby bol jeden na celom Slovenku verte mi že by som isla k nemu. Tak ak mi vie v tomto smere niekto poradiť budem vďačná.

Odpoveď na Den_y

• 13 odpovedí
  • 3 Páči sa mi to
Ja mám skúsenosť s touto operáciou a v SR by som sa už operovať nedal, ale vyjadriť sa k Vášmu nosu neviem, lebo neviem aký nos máte, možno Váš nos by dokázali spraviť aj tu, ale asi nie na 100% ako chcete. Veď pozrite si fotky aj tu na fóre, nie len profil nosu ale aj spredu porovnajte so svojím nosom, či je to podobná deformácia alebo väčšia u nás odstraňujú nerovnosti tak do 1-2 mm len z ale len kostenej časti nosu a z chrupavkovej len tak nepatrne, v Turecku spomínal jeden doktor, že až do 1 cm, tak ako kto dokáže :)

Odpoveď na DoKtoR

• 3 odpovedí
V poriadku, ďakujem za radu.

Súvisiace skúsenosti

Operácia nosa (Rhinoplastika) - Súvisiace videá

Operácia nosa

92% spokojnosť. Založené na 2686 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí