Operácia nosa u MUDr. Ježovitovej

Anonymné
Mnau
Banská Bystrica · Vytvorené: 18. 6. 2018 · Posledná odpoveď 1. 9. 2018

Pekne ranko prajem V júli idem na kozútaciu a v auguste už na operáciu Nejaké rady pred a po? Wobenzym na hojenie pomôže ? Koľko kontrol musím absolvovať po operácii? Pekný deň Pridávam fotku pred operáciou

16 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    mis218179
    1. 9. 2018
    Najlepší komentár

    Omlouvám, že se za češtinu, slovensky to nezvládnu:(.
    estheticon mám ráda, najdu tu většinou co potřebuji. Buďme rádi, že tu moderátoři jsou, vždyť by si tu každý mohl napsat co chce, internet dává hrozné možnosti, je zatím hrozně málo regulí, jak to usměrňovat jinak - a pak to vypadánjako cenzura. Zajímám se marketingem na internetu a vím, že jednoduchá skutečnost, že jsme tu všichni (kromě lékařů) více méně anonymní nám dává velkou výhodu oproti lékařům, do kterých se pak čas od času někdo nevybíravě opře, často to ti lékaři ani něvědí a nemají pak možnost se vyjádřit a jednostranný příběh dokreslit i jejich úhlem pohledu....

    Co jsem četla, tak ta nespokojený paní psala, že to chce řešit soudním sporem, asi proto chce vše stáhnout, protože řešení na internetu by celé situaci a korektnosti poté u soudu nepomohlo...má domněnka, můj názor.

    pěkný víkend, Miš

  • Anonymné
    natulek44
    31. 8. 2018

    To čo hovoríte je zvláštne je tu vela príbehov "Zákrok som ešte nepodstúpila" a všetky sú viditeľné.
    Zvláštne je aj to, že Aka3 sa sťažovala, lebo nemôže nájsť svoj príbeh vraj ho niekto vymazal.
    Niekto vymazal aj jej profil, aj to urobila ona?
    Už keď ste sa rozhodli klamať mohli ste vymyslieť niečo lepšie.

  • Anonymné
    luci7476627
    30. 8. 2018

    Ahoj Aka3,
    operácia nosu je veľmi komplexná procedúra. Podla fotiek súdim, že ste si nechala odstrániť krivý nos. Prosím nevešaj hlavu. Máš mesiac po operácii a máš nos opuchnutý. Opuch zmizne a výsledok operácie sa dostaví, po viac než 6 mesiacoch. Pacienti, ktorí podstupujú rhinoplastiku musia počítať s veľkou dávkou trpezlivosti.
    Môžeš si prečítať komentár "miakremn", ako sa k opuchu vyjadruje tu: https://www.estheticon.sk/pacienti/401963/som-velmi-spokojna-s-rhinoplastikou-nosa-ktoru-mi-robila-pa-i195480
    Skúsenosť miakremn nájdeš tu aj s fotkami po spomínaných 6 mesiacoch: https://www.estheticon.sk/pacienti/546569/podstupila-som-rhinoplastiku-nosa-v-lokalnej-anesteze-v-iem-i192984
    Držím ti palce a prajem chladnú hlavu
    Lucka

  • Anonymné
    luci7476627
    30. 8. 2018

    Dobrý deň Miki,
    skúsenosť nikto nezmazal. Slečna ju sama zmenila zo "Zákrok som ešte nepodstúpila" na samotnú skúsenosť. Týmto sa pre Vás, užívateľov z nezviditeľnila bez ohľadu na výsledok. Samozrejme sa hneď o tento problém postarám.
    Prajem Vám pekný deň a skúste sa na svet pozerať trochu pozitívnejšie. :)
    Lucka

  • Anonymné
    Anonym593781
    26. 8. 2018

    Na zmiernenie opuchu sa dá použiť aj heparoid je to masť ale odporúčam len malom množstve a tenkú vrsvu len okolo špičky a horných laterálnych chrupaviek.
    Heparoid rozpúšta krvné zrazeniny. Ja som používal aj repíkove obklady na nos.

  • Anonymné
    Anonym593781
    26. 8. 2018

    Oporúčam skúsiť aescín z lekárne dá sa kúpiť na voľno alebo drahšia varianta wobenzym dajú sa spolu kombinovať. Zmiernia opuch, odporúcam pre zrýchlenie hojenia kostí vitamíny D3, kalcium, fosfor a vit. K2 podporí viazanie vápnika v kostiach. A tiež vitamín C konzumovať s proteínmi pre tvorbu kolagénu.
    Pozor vit C neuživať spolu s jedlom obsahujucim tuk, lebo to zvyšuje tvorbu nitroamidov čo je potencionálny karcinogén.
    K2 sa musí konzumovať po nejakom mastnom jedle, rozpustný je len v tukoch.
    Z tej fotky sa zdá, že kosti nie sú zrastené a ochuch tlačí každú kosť iným smerom.

  • Anonymné
    Harcika
    26. 8. 2018

    Ja som to nechcela nejako extra preháňať. Tak som si dala 2 ráno a 2 večer. Lebo tam píšu aj 20 tabliet denne a pod.

  • Anonymné
    zmazany_uzivat702690
    26. 8. 2018

    Na základe práva na výmaz sme tento príspevok odstránili.

  • Anonymné
    Anonym593781
    25. 8. 2018

    Ktorý moderátor vymazal príspevok od pacientky vyššie?
    https://www.estheticon.sk/pacienti/702690/uprava-kriveho-nosa-i203257
    Inak je mi ľúto ten nos nevyzeral až tak komplikovane... aby to muselo takto dopadnúť.
    Z fotky to vyzerá tak akoby hrb bol odseknutý až ku koreňu nosu, avšak nevidno ani náznak po osteotómii asi žiadna nebola. Podľa jazvy na koži sa zdá, že sa chirurg pokúšal o bodovú osteotómiu zvonka, ale nevedel ako ďalej tak to nechal tak.
    Prosím všetkých, čo sa chystáte na operáciu nosa, nechodte na akciové ceny, veľa chirurgov vedie vlastný výskum rhinoplastiky miesto toho aby šli na riadne školenie, žiaľ v tomto prípade možno hovoriť o vedeckom experimente.
    Ako povedal jeden doktor:
    "Skutočnosť, že plastický chirurg nemôže kompetentne vykonávať rinoplastiku nie je hanbou: Nemôžete vedieť to, v čo ste neboli školení. Je to veľmi ťažká operácia a nie je bežné, aby plastický chirurg dostal vynikajúce školenie v jej výkone počas svojej pôsobnosti.

    Čo je však zločin, je to, keď plastickí chirurgovia, ktorí robia trvalo zlú prácu, naďalej ponúkajú pacientom operáciu, čo prezrádza buď to, že nemôžu rozpoznať, svoje slabé výsledky, alebo to, že sa nestarajú o blaho svojho pacienta."

  • Anonymné
    Monini
    7. 7. 2018

    Ahoj Harcika, prosim ta, ako si uzivala wobenzym pred operaciou? Ja mam za mesiac, tak chcem zacat uzivat, ale nepisu ze ako pred zakrokom uzivat..

  • Anonymné
    zmazany_uzivat702690
    1. 7. 2018

    Na základe práva na výmaz sme tento príspevok odstránili.

  • Anonymné
    kata7475808
    1. 7. 2018

    Ahoj Aka3, taktiež sa chystáš k pani doktorke Ježovitej? Na základe čoho si si zvolila lekára, čo boli Tvoje priority pri hľadaní?

  • Anonymné
    Harcika
    28. 6. 2018

    Ahoj,
    ja som začala brať wobenzym asi 6 mesiacov pred zákrokom a brala som ho ďalej aj po a musím povedať, že som takmer žiadne opuchy nemala. Iba skutočne minimálne. 11 dní po zákroku som vyzerala, akoby som zákrok nikdy ani neabsolvovala...

  • Anonymné
    Mnau
    27. 6. 2018

    Ahoj ?
    Pošli aspoň fotky aký máš teraz. Mne ľudia hovoria, načo ideš na tu operáciu - ale tiež sa neviem dočkať, nikto si to nevie predstaviť keď nie je v tvojej kozi ?

  • Anonymné
    zmazany_uzivat702690
    27. 6. 2018

    Na základe práva na výmaz sme tento príspevok odstránili.

  • Anonymné
    kata7475808
    26. 6. 2018

    Ahoj Labka, určite sa pozri na odkaz, ktorý Ti posielam. Pani taktiež podstúpila rhinoplastiku u tejto pani doktorky. V diskusiách je veľmi veľa cenných informácií, prezri si ich, určite pomôžu ;)  https://www.estheticon.sk/uzivatelia/546569

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama