Pred dvoma týždňami som bol na operácii nosa

Pred dvoma týždňami som bol na operácii nosa

adrian  |  Visitor  |  Banska Bystrica
Pred dvoma týždňami som bol na operácii. Chcel som si ho dať upraviť pretože som ho mal kvôli viacerým úrazom krivý a s hrbolom. Včera mi doktor odstránil fixáciu. Keď som svoj nos uvidel tak bol z jednej strany rovnako krivý ako predtým. Môže to byť opuchom alebo je to pokazená operácia ?
Harcika  |  Visitor  |  Kosice
Nie som odborník, a ani som Váš nos nevidela, ale môj osobný názor je, že 2 týždne sú veľmi krátka doba na posúdenie celkového výsledku zákroku.
Nos potrebuje aj jeden celý rok na to, aby si úplne "sadol" a nabral konečnú podobu. Chce to čas a trpezlivosť. Ja som 6 mesiacov po zákroku a ešte stále mám dojem, že špička nosa je trocha opuchnutá a tvrdšia. Nejaký čas by som ešte jednoznačne počkala...
Súvisiace skúsenosti
poďakovanie MUDr. Dziubanovi za nový nos
Operácia nosa (Rhinoplastika)
  Stojí to za to
Chcela by som sa poďakovať MUDr. Dziubanovi, ktorý mi splnil sen o úprave nosa. Ďakujem za jeho profesionálny a priateľský prístup. Poďakovanie patrí aj celému personálu, ktorý sa podieľal na tomto... Viac 

Súvisiace videá

Priebeh operácie nosa

10.03.2015

Aký je priebeh operácie nosa? Ako dlho trvá operácia nosa? Aké sú typy operácií nosa? Kedy sa operuje nos v lokálnej anestézii? Je lepšia... Viac 

Odborníci vo vašom okolí