Rhinoplastika, vyber lekara

Anonymné
Lissa01
Bratislava · Vytvorené: 4. 11. 2019 · Posledná odpoveď 21. 10. 2020

Dobry den, chcela by som podstupit upravu nosa, kedze mi nos prekaza z profilu uz dlhu dobu rozhodla som sa najst lekara ktory by bol ochotny vytvorit moju predstavu, chcela by som zmensit a hlavne skratit spicku nosa a vytvorit celkovo mensi nos, trochu sedlovity. Pridavam fotku svojho nosu a svojej predstavy ktoru by som chcela operaciou docielit a tym sa zbavit komplexu. :) Za rady budem vdacna.

5 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Iveta965132
    21. 10. 2020
    Najlepší komentár

    Zdravim Vas.

    Chcela by som sa opytat ci su to Vase fotky? Ak ano, aky lekar Vas operoval? Dakujem krasne!

  • Anonymné
    DoKtoR740620
    7. 11. 2019

    Ak chete tu špičku skrátiť potom by bola nutné rozbiť dorzum od koreňa až po horné laterálne chrupavky a urobiť rekonštrukciu keďže hrb tam nie je takmer žiadny jediná možnosť by bola použiť štep na rekonštruciu chrupavkovej časti teda musel by Vam chirurg odobrať chrupavku zo septa. Tiež treba dodať že pacienti nevedia, že po operácii býva spredu nos o hodne horší než pred ňou teda širší, fotku spredu ste neukázali ale ak máte uzky nos po operácii bude pravdepodobne širší.

    Ak rozhodne trváte na skrátení špičky potom by som hľadal chirurga v zahraničí lebo bude nutna kompletná rhinoplastika so všetkým čo k tomu patrí.
    Chrupavky špičky by mali byť 6 -10 mm nad úrovňou horných laterálnych chrupaviek ak chete dosiahnuť taký výsledok teda ak skratite špičku musíte logicky ubrať aj dorza nosu.

    Tie fotky sú len simulácia to neznamená že to tak bude vyzerať a fotka vyfotená trochu pod uhlom teda nie je vidieť celý profil nosu.
    Môj názor je ale taký že je škoda robijať cely nos ktorý aspoň podľa fotky nevyzerá až tak zle.
    Dalo by sa cez push down ale omdlievam už pri pomysleni na túto techiku robia len v Turecku prezervačná technika teda dorzum nosu ostane zachované len sa posunie par mm nižšie zvyčajne push down dosahuje najkrajšie nosy.

  • Anonymné
    Lissa01
    7. 11. 2019

    Ten druhy mi pride skor take prasiatko uprimne, moja predstava je cca toto (maly nos), podobne ako vasa prva uprava ale este aby ten nos menej vycnieval, Takze hladat skor niekoho mimo sk/cz? alebo skusit konzultacie a podla toho hladat..
    Dakujem aj tak za reakciu

  • Anonymné
    DoKtoR740620
    5. 11. 2019

    Myslím že ak skrátite špičku sedlovitý efekt nosu nedosiahnete ale pravý opak nos ako papagaj v prílohe narýchlo morph z mobilo za pc sa mi nechcelo :) Špička mierne podvihnutá, nepatrna nerovnosť nad špičkou, lebo rekonštrukciu ULC vám asi robiť nebudú.
    Druhá fotka špička podvihnutá projekcia špičky zachovaná tým že je špička dlhšia vytvorí efekt mierne sedlovitého nosu a zároveň skryje nerovnosť v chrupavkovej časti nosa do ktorej vam chirurg zrejme nebude chiecť ísť. Ak by ste chceli celkom dokonalý nos museli by ste podstúpiť aj rekonštrukciu chrupaviek nad špičkou to v SR nevedia v ČR len málokto. Ja by som Vám radil veľmi opatrne vyberať chirurga na operáciu špičky keď si pozrete príspevky iných pacientiek mnohé po operácii plačú, že je ich špička príliš úzka ako myšací nos.

  • Dobrý deň,
    odporúčam Vám osobnú konzultáciu. Pre objednanie sa na nezáväznú konzultáciu a ďalšie informácie, prosím, kontaktujte naše odborné konzultantky.

    S pozdravom
    MUDr. Gabriel Šlárko

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama