Bandáž po otoplastike

Anonymné
marcela_romanak89514
Košice · Vytvorené: 8. 3. 2012 · Posledná odpoveď 4. 1. 2013

Môžem sa opýtať?Som deň po otoplastike, lekár mi vravel, že po 2 dňoch môžem dať obväz dole..a všade čítam, že bandáš sa nosí aspoň 7 dní..ako si to mám vysvetliť?2 a 7 je rozdiel, nie?

3 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    pusztay
    4. 1. 2013

    Pekný večer. Som 3tyždne po otoplastike cez deň ešte nosim čelenku síce nie celý deň po práci si ju dávam na uši.Rada by som vedela či to má nejaký vplyv na konečný výsledok operácie či si môžem uškodiť nosením čelenky,mám čelenku na suchý zips na noc si ju musím silnejšie pritiahnúť kvôli sklzaniu.ďakujem

  • Anonymné
    marcela_romanak89514
    12. 3. 2012

    Veď to sa nedá vydržať..všetko ma svrbí:))A ako si si umýval hlavu?dal si to dole a zase zabalil?..ja nosím doma plienku okolo hlavy a vonku, síce veľmi nechodím, len šatku..a môžem sa opýtať, po koľkých týždňoch to už je ako tak zahojené, že už sa nemusím báť, že mi tie uši odpadnú?:))

  • Anonymné
    jacko
    9. 3. 2012

    ja som mal bandáž cca. 2 týždne, a potom nosil čelenku asi dva týždne na spanie, no pre istotu som ju mal dlhšie, lebo pri spaní sa uši otierali o vankúš a stehy mi začali krvácať.
    Rozhodne 2 dni sú málo!

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama