Nepodarená labioplastika

Anonymné
xSARAx
· Vytvorené: 30. 12. 2013 · Posledná odpoveď 23. 1. 2022

Má niekto skúsenosti s nepodarenou labioplastikou? Ja som mala svoju pred 2ma rokmi a dopadlo to zle. Pôvodne som chcela upraviť len jednu stranu ale chirurg ma presvedčil že to bude viac súmerné ak spraví oboje. Lokálna anastéza. Po operácii strašne bolesti, zápal, rozpad rany, odumreté tkanivo. Nakoniec som skončila na pohotovosti v nemocnici a tam nevedeli čo s tým keď to videli. Nasadili antibiotiká a išla som ku gynekológovi. Rana sa hojila ďalší mesiac. Teraz sa bojím ísť aj na opravu ale ani s takýmto stavom žiť nemôžem.

6 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    moni7491567
    23. 1. 2022

    Obratte sa na lekarsku komoru ak lekar nezoberie vasu reklamaciu

  • Anonymné
    Layla309970
    26. 9. 2015

    Ahoj ... som po labioplastike 11 dni, mozem povedat ze po operacii som mala stresy. Vyzeralo to tam vselijako vsetkeho mozneho som sa bala ale nakonec to nebolo to co som si myslela. Myslim ze vdaka Wobenzymu sa mi to hojilo rychlejsie a nemusela som sa bat tolko zapalu. Pouzivam betadine roztok po kazdej toalete a potom este nanesiem betadine krem ( je to taka dvojita istota dezinfekcie). Ale co sa tyka zatial vysledku niesom spokojna, jedna strana je spravena pekne ale ta druha je otrasna. Velmi divno sa mi to tam nadpaja a vytvorilo to dalsi zahyb, ktory je velmi neprirodzeny. Dievcata radim Vam velmi si zvazne lekara a postup zakroku. Ja som sa nechala ukecat na pozdlzny rez pred klinovym a teraz banujem. Mam ist este na kontrolu a urcite si budem stazovat, lebo takto to vyzerat nema. PS "a to som bola na jednej z najvychyrenejsich klinik"

  • Anonymné
    tatiana97283
    15. 3. 2014

    Viete mi poradit co mam robit s nepodarenou labioplastikou?kam sa mam ist stazovat a co sa s tym da robit? Dakujem pekne za odpoved

  • Anonymné
    ajka190919
    21. 2. 2014

    Nikdy v zivote by som si to nedala, urobila som najvacsiu chybu...cele roky som sa odhodlavala a tesila sa ze raz ked to podstupim budem konecne spokojna...no opak bol pravdou...baby majte sa radi take ake ste....mne tento zakrok vykonal doktor zle a skoro som zomrela.....zasiahol pravdepodobne tepnu pretoze to ani lekari ktory ma operovali nevedeli odhadnut co sa stalo ale bolo to asi 15 minut po operacii som zacala masivne krvacat az som si volala zachranku...operovali ma 3 hodiny a snazili sa ma zachranit....dostala som 4 transfuzie krvi tak som krvacala a neslo to zastavit...neviem ako bude vysledny efekt vypadat som tyzden po operacii kde mi museli vyrezat hematom vo velkosti paste...a povedali ze som mala obrovske stastie ze som to vobec prezila...este pravdepodobne bude nutna jedna operacia...pretoze lekari uz rezali a nepozerali na to ako to bude vypadat snazili sa ma zachranit...

  • Anonymné
    xSARAx
    14. 2. 2014

    Okamžite kontaktuj chirurga so sťažnosťou, z lekárne si zakúp HEMAGEL a natieraj si to, a oplachuj roztokom čo sa používa po pôrode. Toto sú kroky ktoré som ja podstúpila až keď bolo neskoro. Choď ku gynekológovi alebo akémukoľvek doktorovi nech ti okamžite nasadia antibiotiká. Veľa šťastia

  • Anonymné
    tana215183
    10. 2. 2014
    Najlepší komentár

    ja som bola pred 4 dnami a uz teraz to vidim ze do mam zle,ale otrasne!bola som u dr.P. mal mi odrezat len prevysajuce pysky a posil mi to asi 20 stehmi kadejako a navyse stale mi to krvaca,nejaky zapal sa mi tam robi.nic doma nerobim len obklady z nechtoveho caju a s posvou roztiahnutou lezim,som zufala z toho.neviem co s tym mam robit.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama