Aplikacia kyseliny hyaluronovej

Anonymné
lulu315859
· Vytvorené: 29. 10. 2015

Dobry den, cca pred mesiacom som vyskusala aplikaciu kyseliny hyaluronovej do oblasti okolo oci a licnych kosti (zevraj pre lepsi efekt kvoli kruhom), nikdy predtym som nic podobne neskusala. No odvtedy mam ovela vyrazne ocne zilky po celych ociach, oci ma aj pobolievaju sporadicky a citim diskonfort, plus sem-tam ma picha aj pri srdci. Najskor som myslela, ze to moze byt opuchom, podrazdenim, ale mesiac je uz podla mna dlha doba a mam obavy, ci sa nezhorsila vyziva oci po tejto aplikacii. Ci sa neupchali dolezite cievy a oci zozilkovali, aby mohli privadzat ziviny inymi cestickami. V noci sa snazim spat tak, aby som mala hlavu vyssie, lebo ked som rovno, tak po dlhsom spanku mam pocit, ako by sa naliali. Chcela som sa potesit, kedze som 2 roky dojcila a dost som schudla a aj v tvari, no teraz banujem, ze som to riskla a uz by som si nic podobne nedala. Prosim je mozne mi beznym ocnym vysetrenim zistit, ci je vsetko v poriadku? Alebo ako by som mala postupovat v takomto pripade? Dakujem pekne za odpoved a prajem pekny den!

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama