Cena Slim Lipo

Anonymné
alka_777100494
Banská Bystrica · Vytvorené: 21. 6. 2012 · Posledná odpoveď 8. 9. 2021

Zaujala ma táto nová technika na riešenie môjho celoživotnáho komplexu /hoci v diskusných forach klientov sa ešte nespomína/. No zarazila ma zároven cena zákrokov týmto prístrojom , ktoré vykonávajú v estet. centrách.Potrebovala by som odstrániť nahromadený tuk na bokoch a dolných končatinách/lýtka, kolená, vnútor, vonkaj. stehná/Stálo by to do 15 tis. eurí. To si môžu dovolit len celebrity a politici

84 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Calypso
    8. 9. 2021

    Alka, moja reč, povedala ste to presne! Veru my, čo máme celoživotný problém (dokonca transgeneračný, mala aj moja mama aj stará mama), konkrétne spomalený metabolizmus a tučnotu všade-možne v rôznych partiách tela: v oblasti brucha, bokov, celé stehná aj lýtka, čo s tým?

  • Anonymné
    Eva269585
    14. 4. 2015

    Marika, prosim Ta mozes napisat meno operatera? Ja sa rozhodujem ci pojdem a neviem kam.Nechcem dopadnu podobne.Ties mam zle skusenosti.napr: Fabri....

  • Anonymné
    Marika
    8. 4. 2015

    Ja uz nikdy viac!!!!Stale mam hrcky,brucho skarede...ovela krajsie bolo predtym..a to som uz asi viac,ako dva roky po....myslela som,ze sa to postupne upravi...ake nestalo sa tak..velmi lutujem,ze som tam bola...a zbytocne som vyhodila toko penazi..bola to radna blbost...no vtedy ma zbytocne odhovarali...nuz,za blbost sa plati..zial!!!

  • Anonymné
    Jana212670
    6. 1. 2014

    Dobry den Ja idem zajtra na slimlipo di Viktoria Regia a som rada za pozitivny prispevok
    Urcite dam vediet ake su moje skusenosti

  • Anonymné
    Monika207627
    26. 9. 2013

    Marika toľko si sa pýtala, ale aj tak si cenu nepovedala, zakázali to na klinike? Odvíja sa cena za zákrok k množstvu litrov? Chcela by som obidve stehná a lýtka, mám chudý hrudník,paže, v pohode brucho aj zadok. Vie mi niekto povedať aspoň približne koľko by som cvakla?Prosím o odpoveď aj iných a ďakujem.

  • Anonymné
    Marika
    12. 8. 2013

    Ahoj,ja som bola 27,5,2013,takze som nieco vyse 2 mesiacov po,operacia bola v pohode,nic neboli,na druhy den to bolo horsie,ale brala som lieky a take 4 dni to bolelo...inak fajn..odsavali mi brucho,2 litre...teraz uz je to ok,ale to brucho mam este stale tvrde a nie je celkom rovne..citim tam take hrcky a chcem sa ist naspat na kliniku ukazat,ci to je v poriadku,myslim,ze nie celkom....ale niektori hovoria,ze uplny vysledok vidis az po 4 mesiacoch a pol roku....ja som bola vo Victorii regii u p.primara...boli super,ale vysledok sa mi az tak super zatial nezda...urcite tam pojdem na kontrolu ukazat sa...a Ty sa len rozhodujes,ci mas uz termin?
    Tak daj vediet a pekny vecer zelam....pa

  • Anonymné
    pacient
    6. 8. 2013

    Marika prosim Ťa kde si bola na operacii? Ako sa cítiš dnes? Máš výsledky? Čo Ti odsavali??

  • Anonymné
    sojka
    19. 7. 2013

    Mňa by to veľmi zaujímalo. Toľko chvály som už počula, až mi je to podozrivé. Neverím, že je to také 100%. Videla som na obrázkoch asymetrie.A tiež by ma zaujímalo, kam sa potom ukladá tuk, ak človek znova priberie. Prosím, ak môžete, kontaktujte ma, mám naozaj záujem.

  • Anonymné
    Marika
    20. 6. 2013

    Ahoj,chcem sa spytat,ci si aj Ty mala po vyse troch tyzdnoch brucho take nie uplne rovne,lebo ja mam take akoby hrbolceky,citim to,ked si niekedy masirujem brucho,este o mam tvrde,ale teraz je to stvrty tyzden,co som po...len neviem,ci sa to vyrovna,ci si to mala napr. aj Ty..dakujem za odpoved

  • Anonymné
    Marika
    12. 6. 2013

    To by aj mna zaujimalo,ja som dva a pol tyzdna po lipo....

  • Anonymné
    Marika
    12. 6. 2013

    Dakujem za tuto reakciu,lebo ja som teraz dva tyzdne aj nejaky den po lipo...a stale sa mi zda to brucho take s malymi hrbolcekmi,ale mozno to je len dojem....ale najma sa mi zda to brucho tvrde a nevedela som,ci je to mozne....prave som chcela zavolat na kliniku,ze dokedy to asi bude takto....potesili ste ma....aj ja som z mojho platu dlho musela setrit,mam 320-330 e,takze je to pre mna velmi vela,ale dufam,ze efekt pride..hoci uz teraz mam to brucho lepsie a celkom ujde,az na tie ranky ese...ozaj a kedy sa mozeme opalovat,po akom case...nosite este to pradlo?Ja ano....rada by som vedela,kedy mozem zacat aj bicyklovat....ak viete,poradte...co pouzivate,alebo pouzivali ste na opuchy?Dakujem za odpoved...pekny den zelam

  • Anonymné
    kuki
    11. 6. 2013

    dobry vecer, viete mi niekto poradit ako dlho po liposukcii sa nemoze ist na slnko? dakujem

  • Anonymné
    janulka88
    10. 6. 2013
    Najlepší komentár

    Dobrý deň,bola som na slim lipo pred 3 mesiacmi v Trnave a Dr.Zamboja na odstránenie tuku na bruchu .Priznávam sa , že som bola zo začiatku sklamaná. Hneď po zákroku som žiadny efekt nevidela,pán dr. ma na konzultácii upozornil, že prvý efekt nastane najskôr po mesiaci a úplný až do 2-4 mesiacov.Napriek tomu som bola rozčúlená a sklamaná, čítala som si recenzie na nemenovanú kliniku , kde sľubujú okamžitý efekt. Nedalo mi to tak som všetko okolo slim lipo vo svete začala študovať. Preklikala som sa od od Slovenska až po Usa. Dr. Zamboj má nemecký prístroj Palomar, ktorý sa používa v celom svete, dokonca aj v Usa .Podľa všetkých výskumov a celosvetových recenzií je to jeden z najlepších a najkvalitnejších laserov vôbec.Ale nejde o to po mesiaci mi začalo odchádzať brucho, konečne zmäklo( odpuchlo) Po dvoch mesiacoch som už bola ako lata:)Dokonca mám pocit, že neustále chudnem . Milé dámy, určite treba vydržať, nie všetko čo je rýchle je aj zdravé. Pána Dr.Zaboja a bellazu odporúčam....P.S. som učiteľka a šetrila som na to rok :)

  • Anonymné
    Marika
    28. 5. 2013

    Ahoj,tak uz som po....vobec to nebolelo,nic som necitila,vsetko super..prijemny personal,doktor,aj sestricky,no uvidime dalej...dnes,t.j.na druhy den som vstala a bolo mi velmi zle,bola som bleda a na odpadnutie..vypila som vodu s cukrom a zjedla chlebik a preslo to...v noci po operacii som citila dost velku bolest,celeho brucha a vsetko som mala pod sebou mokre,veci,aj podlozky podomnou,vsetko bolo take krvavovodove....dnes mi bolo po prevaze dost na figu,tak som domov cestovala az navecer autom a teraz vecer som si prelepila a uz konecne nevyteka....lieky som si kupila,Advil,co mi poradili,beriem ich 4krat denne,tak uvidime...vraj 3-4 dni to bude boliet....ale verim,ze vysledok bude stat zato....neskor chcem napisat aj podakovanie klinike,Tebe ako bolo po zakroku a ako Ti to vyzeraKolko si uz vlastne po-...a ake to mas teraz?Pradlo stale nosis?Mas to pekne,vyhladnene?Dakujem za rady,si mila,daj vediet,co Ta este napadne v ramci dobreho hojenia...pekny vecer zelam,pa

  • Anonymné
    kuki
    26. 5. 2013

    Marika ja som brala ibalgin asi prve dva dni podla potreby ale urcite toho nebolo viac ako tri tabletky za den. potom to bolo individualne, ked som mala bolesti tak som si dala tabletku ale po tych styroch dnoch uz som bola bez tabletiek, aj ked bolest bola dalo sa to vydrzat.. prajem ti aby sa to podarilo a prinieslo zelany vysledok.. daj potom vediet ako sa ti dari..

  • Anonymné
    Aretha
    25. 5. 2013

    Aj ja som sa pobavila...Paradox je že aj mne zmenili život za tri hodiny, lenže k horšiemu...

  • Anonymné
    anonym176396
    25. 5. 2013

    Tatiana, neskutočne si ma pobavila :)))

  • Anonymné
    Biba198237
    25. 5. 2013

    Ahoj vestica Tatiana,
    podla teba to bola prechadzka krasnou zahradou.realita ale az taka nie je.Ale na propagaciu kliniky je to dobre.
    Drz sa!
    Biba

  • Anonymné
    Tatiana200710
    25. 5. 2013

    Ahojte.

    Som veštica Tatiana a pred tromi týždňami som podstúpila zákrok slimlipo. Na klinike Victoria Regia. Ani si neviete predstaviť ako mi to zmenilo život a vnímanie seba samej. Som nesmierne šťastná, že som si vybrala práve túto kliniku pretože prístup majtelov kliniky bol pre mňa veľmi príjemný, sú to neopísateľný ľudia s dušou a pani doktorka Kernerová je veľmi profesionálna a je to úžasný človek. Pred zákrokom som mala neuveriteľný strach z bolesti ale dokonca ani ten prvý vpich som necítila a za celé tri hodiny čo trval zákrok som oddychovala a nepociťovala nič nepríjemné. Dokonca ma sestrička držala za ruku keď som jej povedala, že sa bojím ale bol to zbytočný strach. Bola som veľmi prekvapená, že za tri hodiny sa mi zmenil život tým, že som úplne iný človek. Pribrala som 15 kíl a odsatie partie brucha sa moja postava úplne zmenila. Som veľmi spokojná a za to vďačím klinike Victoria Regia. Všetkým to úprimne odporúčam, naozaj sa nemáte čoho obávať, stačia tri hodiny v klinike Victoria Regia a všetko sa zmení k lepšiemu. Ak máte nejaké otázky, môžete mi zavolať na tel. číslo xxxxxxxx. Môžete si nižšie pozrieť video.

    Odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=XgLnehyfmvY&;amp;feature=player_embedded

  • Anonymné
    Marika
    25. 5. 2013

    Ahoj,dakujem za info,pomoze,ja idem teraz v pondelok 27,5,,tak uvidime,hoci ja idem s bruchom,potom budem cez noc v Ba a na druhy den po prevaze cestujem cca 60 km domov,vraj cestovat mozem a na dalsi den v stredu idem s maminou do Piestan na taky kupelny pobyt 2-dnovy,tak tam budem oddychovat s nou...snad to bude dobre....verim!!!!Este Ta poprosim,ake tabl.od bolesti si si davala?Ibalgin?To oni tam odporucaju....a ako casto v tie styri dni si ich brala?Ok,tak sa drzkaj a dakujem Ti..ozvem sa neskor,pa

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama