Lipotransfer prsníkov

Anonymné
shironeko545979
Košice · Vytvorené: 31. 7. 2017 · Posledná odpoveď 9. 9. 2019

Chcela by som sa spýtať na približnú cenu lipotransferu prsníkov. A taktiež aj na to do akej miery sa dajú prsia zväčšiť... Či to má aj nejaký viditeľný účinok a dokáže to nahradiť klasickú operáciu prsníkov?

4 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    9. 9. 2019

    Aj neviem ..stále ma to tu odhlasuje z tohto vášho portálu, no ja číslo hesla neviem, lebo som sa tu ja sama neprihlasovala, ale niekto to urobil zrejme za mňa.. a tak: nemám ani šainu aké heslo tam ten človek dal.. hm..
    Nenastavila by si mi to tak prosím ťa pekne, aby sa mi to už neodhlasovalo furt - zakaždým ..?
    Dopredu dík...
    PS.: A ostatné mi nechaj tak ako to je nastavené, dobré to je: tak ako to je teraz ..paaa "

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    9. 9. 2019

    Ahoj Lucia ..dajú sa tu vložiť fotky ..ale nemáš tu nejakú aplikáciu na to: aby sa dalo vložiť aj video ?

  • Anonymné
    wild7473291
    9. 9. 2019

    Ajko, dobrý deň, nemôžete moc porovnávať aplikácii tuku na rôznych partiách - nie je to vždy rovnaké. Vaša skúsenosť síce nie je dobrá, ale je veľa, naozaj veľa iných užívateliek, ktoré si vlastný tuk chvália. Napríklad práve v prsiach sú výsledky super ...

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    8. 9. 2019
    Najlepší komentár

    Z vlastnej skúsenosti:
    Tuk odumrie - vstrebe sa, do 10x som to podstúpila, aj keď na inom mieste ako ty chceš,
    no zakaždým mi ten tuk - odumrel.. : (
    Dievčatá sa tešia v prvé dni - ale potom tiež píšu, že im nič neostalo, nič... a tá bolesť.. : (

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama