Posun implantátu v prsníku

Anonymné
gadk
Trnava · Vytvorené: 10. 4. 2018 · Posledná odpoveď 15. 4. 2018

Dobry den,rada by som sa spytala na nazor a rady ohladne povoleneho implantatu v prsniku.Na operacii som bola v roku 2014 oktober.Implantat bol vkladany cez bradavku a pod sval,su gulate a maju oba 400ml.Operacia prebehla bez problemov aj hojenie.Pooperacnu podprsenku som nosila takmer dva roky.Od zaciatku boli prsniky nesymetricke a lavy je hranaty,neforemny a bolavy,stale v nom citim neprijemny pocit a tlak,no od roku 2017 sa mi aj v pravom prsniku volaco udialo.Implantat sa pretaca,najma po sprchovani,ked su prsniky bez podprsenky a utieram sa zohnuta.Ked sa vzpriamim implantat zostane vodorovne ako keby stat kolmo na rebra.A niekedy sa pretoci tak,ze je ploskou stranou implantatu pri bradavke.Je to vtedy rozpoznat,prsnik je hranaty a je to citit na dotyk.Je to velmi neprijemne a aj bolestive,ked si implantat pretocim spat citit tlak a stipanie.Moja otazka znie je toto bezne?Bola som aj na sono prsnikov,kde pani doktorka videla ,ze implantat je vysunuty,vyrazne pohyblivy.Lenze podla pana doktora implantat je pohyblivy preto lebo moja pokozka je slaba a rychlo sa vytaha a implantat ma vela miesta.Navrhol reoperaciu stiahnutie koze kotvovym rezom alebo opat cez bradavku keby sa aj implantaty vymenili za vacsie.Avsak si za operaciu mam zaplatit plnu sumu a preto som sa obratila na vasu pomoc a rady.Nemam narok na reoperaciu bez nakladov?Je toto bezne?Pridavam aj fotky pocas celeho priebehu,posledne dve su zachytene s pretoceným implantatom.Dakujem za pomoc aj rady.

6 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Kate505051
    15. 4. 2018

    No tak to je dane zo zakona..Do pol roka je to preto si myslim,ze dovtedy sa uz prsia usadia a nadobudnu uz pomali finalny stav,tak ak sa nieco take vyskytne nech sa to vie dat este do toho casu vyreklamovat...aj ja som tak Bohuzial bola...

  • Anonymné
    Cajka77
    15. 4. 2018

    Toto je teda nieco strasne a. Zaujima ma ci naozaj clovek môže reklamovať pokial sa nieco taketo stane. Tiez si ale myslim,ze môcť iba do pol roku nieco reklamovat je strašne malo.
    Obyčajne oblecenie sa.da.dva roky a toto co stoji tolke peniaze a este si vytrpet bolest ..tak bez sance na opravu??

  • Anonymné
    Kate505051
    15. 4. 2018

    Ahoj.Odporucam Ti obratit sa s tvojim problemom na dr.Kovaca v Nr v Avelane clinic. On je odbornik co sa takychto problemov tyka a je aj sudny znalec...

  • Anonymné
    nika300306
    14. 4. 2018

    Ozaj to vôbec nevypada dobre a doktor sa určite len chce vyhnúť reklamácii alebo reoperacii ... odporúčam ti navštíviť iného doktora, nech na to povie svoj názor čo robiť ďalej lebo toto by určite iná baba nenechala len tak!!!!

  • Anonymné
    gadk
    12. 4. 2018

    Ahoj,ano nehadam sa,ja som skromny nekonfliktny clovek a spociatku som si povedala,ze teda nie su najkrajsie ale aspon nieco mam a nie len tie vykojene kozky..ale teraz ked sa to uz toci a su na hanbu iba a este aj bolestive tak som za nim sla a povedal to,co som napisala v prispevku,ze sa mam tesit,ze to vydralo 4roky a ze mam slabu kozu,ze preto sa implantat pretaca.Ja vsak stale nechapem ako sa moze tocit ked som mala implantaty pod svalom a nie pod zlazou..a prave preto som sa obratila sem,lebo si myslim,ze takto by prsia za 2500e,ktore som splacala 3roky vyzerat nemali ani po 10rokoch..

  • Anonymné
    nika300306
    11. 4. 2018
    Najlepší komentár

    Ahoj. Prepáč, ale toto je veľmi nepekná robota ... viem, že nárok na reoperaciu máš tuším len do pol roka, ale aj to to musíš zaplatiť narkozu a pobyt na klinike. Tvoj doktor ti čo na to povedal? Určite by som to takto nenechala ....

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama