Doplnenie kosti

Anonymné
Amanda111318
· Vytvorené: 1. 8. 2012 · Posledná odpoveď 4. 3. 2013

Dnes som bola u zubarky nakoľko som sa rozhodla si dať 3 implantaty do spodnej celusti. Tu mi zuby chýbajú asi 15 rokov. Avšak zubára mi povedala za po takom dlhom čase mám úplne zuzenu kosť a implantaty nie je možné zaviesť. Existuje niečo ako doplnenie kosti. Zaujimalo by má koľko to stojí a ako tento zákrok prebieha. Ďakujem za odpoved.

3 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    marfka
    4. 3. 2013
    Najlepší komentár

    Dobry den.Chcem si dat urobi implantat na hornu 5,ale kedze mi chyba aj 6,7,8 tak mi dost ubudla kost a musia mi ju dobudovat.Chcem sa spytat,ze ako s ato robi ci je to velmi bolestive a ci mozem ist an druhy den do prace a kedy mi tam do tej umelej kosti navrtaju implantat?Dakujem velmi za odpoved Durajova

  • Anonymné
    Buba120028
    10. 9. 2012

    Amanda mne davali tiez takto implantat do zuzenej kostia a nechcem strasit ale prezila som neskutocnu bolest,bolo to pred rokom . Teraz pred 3 dnami mi davali implantat to vsak uz nebolelo lebo som mala po vytrhnuti zubu zavedenu nahradnu kost a to ma stalo cca 500€ mensia davka ale moj zubar je drahy urcite to maju niekde lacnejsie... Len dufam ze to uz mas za sebou.

  • MDDr. Martin Karľa

    2. 8. 2012

    Dobry den.
    Samozrejme ze existuju techniky na dostavbu dosti ci uz v horizontalnom a vertikalnom. A cena a priebeh sa da urcit az po osobnej konzultacii a dokladnom predoperacnom vysetreni.
    S pozdravom
    Dr. Karla

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama